fbpx
Search
Close this search box.

Veido ir kūno formavimo aparatai: originalai ir kopijos

Rinką užplūdo nesertifikuoti kūną ir veidą dailinantys be injekcijų ar operacijų aparatai: jie nesuteikia žadamo poveikio pacientams.

Kaip atskirti originalius, sertifikuotus ir efektyvius aparatus nuo klastočių?

Apie tai portalui lrytas.lt pasakoja „Clinicus Vilnius“ plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, medicinos mokslų daktaras Dainius Daunoravičius.

Gydytojo teigimu, nors šiuolaikinė plastinė chirurgija pasižymi dinamiškumu ir daugelis problemų išsprendžiama operacinėje, sparčiai tobulėja mažiau invazinės arba neinvazinės metodikos.

Aparatinės procedūros gali pastangrinti pasmukusią veido ir kūno odą. Inovatyviais įrenginiais sėkmingai naikinamos raukšlės, poodinių riebalų sluoksnis, didinama raumenų masė.

Pasidomėkite, ar įranga – sertifikuota

„Svarbiausia – mokėti atskirti, kurie estetinės medicinos aparatai yra kokybiški ir tikrai efektyvūs, – sako dr. Dainius Daunoravičius.

Profesionalūs veido ir kūno formavimo įrenginių gamintojai siekia gauti sertifikatus, patvirtinančius jų produkto saugumą ir žadamą poveikį.

Pasaulinį pripažinimą pelno tie įrenginiai, kurie būna patvirtinti FDA (angl. Food and Drug Administration) – Amerikos maisto ir vaistų administracijos.

Šios organizacijos sertifikatą gauti – itin brangu, procesas trunka ilgai, todėl ne daugelis gamintojų  gali didžiuotis jų įrenginiui suteiktu šios organizacijos prestižiniu kokybės sertifikatu.

Todėl estetinės medicinos rinkoje gausu veido ir kūno formavimo aparatų klastočių, kurios į Lietuvą atkeliauja apskritai be jokių tarptautinių sertifikatų. O aprašomų procedūrų poveikis tampa tik rinkodaros įrankiu pacientams pritraukti.

Dar blogiau, kai nesertifikuotais veido ir kūno formavimo aparatais žalojama paciento sveikata.“

Exilis Ultra, Emsculpt

„BTL Exilis Ultra 360” ultragarso ir radijo dažnio galia

Estetinės medicinos naujoves neretai pirmiausia išbando savo grožiu ir sveikata ypač besirūpinančios pasaulio įžymybės.

Pavyzdžiui,  Kim Kardashian dar prieš kelerius metus socialiniuose tinkluose paskelbė veido ir kūno stangrinimui, odos jauninimui pasirinkusi  šios srities rinkos lyderį  – aparatą „BTL Exilis Ultra 360“.

FDA sertifikatą turintis įrenginys skleidžia ultragarso (HIFU) ir radijo bangų (RF) energiją veido ir kūno odos stangrinimui, raukšlių mažinimui, riebalų deginimui ir kūno kontūro korekcijai.

Plastikos chirurgas D. Daunoravičius sako, kad kai kuriems pacientams prieš operacijas dažnai siūlo pirmiausia išbandyti analogų pasaulyje neturinčius, geriausius klinikos aparatus.

Vienintelis tokio plataus veikimo spektro aparatas, vienu metu nepertraukiamai skleidžiantis radijo bangų ir ultragarso energiją:

  • procedūros neskausmingos, neinvazinės, o jų metu pacientų organizme skatinami regeneracijos procesai: kolageno ir elastino gamyba, aktyvinama kraujotaka;
  • tonizuojami atsipalaidavę raumenys, patempiama oda;
  • ultragarsas ir radijo dažnis pasiekia giliausius odos sluoksnius, todėl ženkliai sumažėja raukšlelių aplink akis, dviguba pasmakrė, išryškėja veido kontūras, o nusileidę skruostai vėl pakyla. Šis aparatas taip pat padeda sustangrinti pilvą, žastus, kelių odą.

Gydytojas priduria, kad technologiją gali naudoti tik kvalifikuoti medicinos specialistai, tokiu būdu užtikrinant teisingą įrenginio pritaikymą skirtingoms zonoms: „Nors kai kuriems pacientams po procedūrų kurso efektas pasireiškia iš karto, rezultatus reikėtų vertinti po maždaug trijų mėnesių.

bta draudimas emsculpt paslaugos

„BTL Emsculpt”: raumenų didinimas be sporto

Sportas neabejotinai gerina ne tik emocinę, bet ir fizinę būklę. Tačiau kartais net ir intensyviai sportuojantys susiduria su problema: kai kurių kūno vietų raumenys neišryškėja.

Ją gali išspręsti vienintelis Lietuvoje ir pasaulyje originalus aparatas  „BTL Emsculpt“  – raumenų didinimui ir riebalų deginimui:

  • elektromagnetinės stimuliacijos būdu formuojami, stangrinami ir didinami pilvo, sėdmenų, blauzdų, žastų raumenys, koreguojamos apimtys ir mažinamas riebalinio audinio kiekis;
  • per 30 minučių trukmės procedūrą raumenų susitraukimų skaičius veikiamoje zonoje siekia apie 20–40 tūkstančių kartų, nesukeliant skausmo ir neigiamų pasekmių paciento organizmui;
  • moksliniais tyrimais įrodyta, kad po keturių procedūrų pilvo zonoje vidutiniškai 16% didėja raumenų masė, 19% mažėja riebalų, o iki 5 cm – juosmens apimtys;
  • klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad procedūros su „BTL Emsculpt“ gimdžiusioms moterims padeda sumažinti pilvo sienos raumenų diastazę (prasiskyrimą).

„Rezultatai dažnai priklauso ne tik nuo procedūrų skaičiaus, bet ir nuo mitybos, sveikatos būklės, amžiaus“, – priduria plastikos chirurgas.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją