fbpx
Search
Close this search box.

Botulino toksino injekcijos blokuoja raumenų nervų signalus, tokiu būdu smažėja nepageidaujamų veido raukšlių.

Užpildai botulino toksino pagrindu padeda išlyginti mimikos raukšles aplink akis, tarp antakių, ant kaktos ir kaklo.

Viena greičiausių ir saugiausių raukšlių šalinimo priemonių yra A tipo botulino toksino injekcijos. Botulino toksino injekcijos rezultatus pastebėsite per kelias dienas, tačiau pilnas efektas dažniausiai matomas praėjus 1- savaitėms po procedūros.

Nors raumenų atpalaidavimas, kurį paskatina botokso injekcijos, negali sustabdyti žmogaus senėjimo procesų, bet oda tampa lygesnė ir jaunesnė, išlyginamos net gilios mimikos raukšlės.

Botulino injekcijomis galima ne tik koreguoti antakių, lūpų formą, tam tikrų veido dalių asimetriją, bet ir sumažinti pažastų, delnų ir padų prakaitavimą.

Vienos procedūros, kuri trunka 10-15 minučių, pilnai pakanka, kad botulino toksino sukeltas efektas išliktų vidutiniškai šešis mėnesius. Vėliau preparato veikimas tolygiai silpsta, kol galų gale botulinas visiškai išsisklaido be jokių liekamųjų reiškinių.

Botulino toksino injekcijos yra visiškai saugios, preparatas veikia toje zonoje, kurioje yra suleistas, nesukelia raumenų atrofijos ir neturi jokios įtakos kraujo apytakai. Dūriai neskausmingi, o patiriamam diskomfortui mažinti gali būti panaudoti kremai su lokaliai veikiančiais nuskausminamaisiais.

Dūrių vietoje atsiradę lengvi patinimai ir paraudimai, dingsta kelių valandų ar dienos bėgyje. Po botulino toksino injekcijų rekomenduojama kelias dienas nevartoti alkoholinių gėrimų, nesikaitinti saulėje, soliariume ar pirtyje, nesportuoti.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda