fbpx

Smakro korekcija silikono implantu padidina smakro dydį, ir atsikišimą, formuoja išraiškingesnį veido ovalą ir sugrąžina veidui proporcijas, atsižvelgiant į kaktos, vidurinės veido dalies ir smakro disharmoniją.

Veido implantai  – smakro ar skruostų – būna įvairių dydžių ir formų. Tinkamiausias variantas parenkamas atsižvelgiant į individualią situaciją ir lūkesčius. Atlikus matavimus po smakro korekcijos implantu operacijos siekiama atstatyti bendrą veido kontūro simetriją, kai į vieną bendrą liniją turi susilieti kakta, lūpos ir smakras.

Nežymiai smakrą galima koreguoti ir injekcijomis, tačiau efektas išliks tik apie pusmetį. Po smakro korekcijos implantu užtikrinamas ilgalaikis rezultatas.

Smakro keitimo procedūros labiau populiaresnės tarp moterų:  jaunos merginos nori išraiškingesnio smakro ir veido ovalo, vyresnio amžiaus dailiosios lyties atstovės  – pašalinti laiko tėkmės paliktas žymes.

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda