Konsultacija – tai plastinės chirurgijos gydytojo ir paciento bendravimui, vienas kito pažinimui ir supratimui skirtas laikas, nuo kurio priklauso planuojamos operacijos rezultatas.

CLINICUS plastikos chirurgai konsultuoja estetinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klausimais Vilniuje ir Klaipėdoje. Uostamiestyje operuojantis dr. R. Bagdonas pacientus pagal išankstinę registraciją priima CLINICUS KLAIPĖDA (Liepų g. 53A, Klaipėda), sostinėje dirbantis dr. D. Daunoravičius konsultuoja CLINICUS VILNIUS (V. Grybo g. 17-135, Vilnius).

Plastikos chirurgo konsultacija būtina ruošiantis bet kokiai plastinei operacijai: krūtų didinimo, mažinimo, pakėlimo, nosies korekcijai, kūno kontūro ar veido operacijoms. Konsultacijos metu plastinės chirurgijos gydytojas teirausis apie Jūsų sveikatos būklę, vartojamus vaistus, ankstesnes operacijas, vėliau paskirs atlikti būtinus priešoperacinius tyrimus, o Jūs pasidalinsite savo lūkesčiais ir papasakosite apie pokyčius, kurių tikitės. Gydytojas Jus apžiūrės, pasiūlys geriausią sprendimą, supažindins su pageidaujamos operacijos eiga, paaiškins, kaip pasiruošti operacijai ir koks laukia pooperacinis laikotarpis.

Plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija galima ir internetu, kai pacientai savo trumpą problemos aprašymą su nuotraukomis gali atsiųsti gydytojams el. paštu: dr. R. Bagdonui – bagdonas@clinicus.lt, dr. D. Daunoravičiui – daunoravicius@clinicus.lt.

“Clinicus Klaipėda” plastikos chirurgas dr. R. Bagdonas konsultuoja asmeniškai ir nemokamai, kai:
– po konsultacijos registruojamasi operacijai, atliekamas avansinis mokėjimas grynaisiais ar kreditine kortele.
– konsultacija vyksta nuotoliniu būdu, kai pacientai kreipiasi elektroniniu paštu bagdonas@clinicus.lt.
Visais kitais atvejais konsultacijos kaina – 20-30 €.

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda