fbpx

„Clinicus Klaipėda“ pacientus dėl kraujagyslių ligų konsultuoja, atlieka diagnostinius tyrimus, gydo ir operuoja patyrę gydytojai angiochirurgai. Klinikoje taikomi naujausi gydymo metodai ir moderni technika.

Gydytojai kraujagyslių chirurgai Karolis Tijūnaitis ir Darius Skirutis paskiria efektyviausią gydymo metodą, nustačius kaklo, rankų, pilvo, kojų arterijų patologiją, pokyčius giliosiose ir paviršinėse venose venose, limfinės sistemos sutrikimus.

Įprastai į kraujagyslių chirurgą pacientai kreipiasi dėl lėtinės arterijų ligos (aterosklerozės), veninio nepakankamumo, mazginių venų išsiplėtimo (varikozės).

Jeigu susidūrėte su nuovargio, sunkumo, tinimo, skausmo, naktinio ar dieninio mėšlungio simptomais kojose, ryškėja paviršinių kraujagyslių tinklas – patariama nedelsiant kreiptis į kraujagyslių chirurgą. Vienas iš matomų progresuojančios venų nepakankamumo simptomų – išsiplėtusios venos.

Kraujagyslių chirurgai mūsų klinikoje atlieka arterinės, veninės ir limfinės sistemų echoskopinius tyrimus, skleroterapijas, diagnostines ir gydomąsias endovaskulines procedūras.

Endovaskuliniam venų ligų gydymui naudojamas specialus modernus naujausios technologijos dviejų žiedų zondas, kuris įvedamas į venos spindį. Vena paveikta lazerio šviesa „uždaroma“ iš vidaus. Venų lazerinė chirurgija atliekama be pjūvių, vietinėje nejautroje.

Endovaskulinė lazerinė venų abliacija (EVLA) – patogesnis ir modernesnis būdas, suteikiantis galimybę pašalinti venų nepakankamumo problemą be pjūvių ir randų.  Pacientai į kasdienį gyvenimo ritmą sugrįžta nedelsiant.

 

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda