fbpx
Search
Close this search box.
DERMATOLOGAS. kLAIPĖDA

Agnė Bagdonė

LICENCIJA

MPL-21157/30185 (gydytoja dermatovenerologė).

Rezidentūrą Klaipėdoje ir Kaune derinusi gydytoja dermatovenerologė Agnė Bagdonė konsultuoja ir šiuolaikiniais metodais gydo įvairaus amžiaus pacientus, atlieka lazerinės dermatologijos procedūras. Yra Lietuvos žaizdų gydymo asociacijos ir Kauno krašto dermatovenerologų draugijos narė.

Grožio procedūros – jau ne tabu

„Šiandien tiek plastinės chirurgijos paslaugos, tiek įvairios grožio procedūros jau nebėra tabu. Nebesigėdijama su draugėmis prie kavos puodelio pasikalbėti apie išlygintas raukšles, botulino injekcijas. Tokiomis procedūromis naudojasi vis daugiau žmonių. Vienos klientės apsilanko kartą metuose, kitos – kur kas dažniau. Dermatologas Klaipėdoje šiandien paklausus ne tik tada, kai reikia gydyti odos ligas. Šiuolaikiniai dermatologai atlieka daug įvairių estetinės medicinos procedūrų.“

Gydytoja dermatologė  Agnė Bagdonė

Tinkamai prižiūrėti odą būtina ir kasdien namuose, todėl gydytoja konsultuoja ir parenka pacientėms tinkamą kosmetiką tam, kad rezultatas po procedūrų būtų efektyvesnis.

Gydytoja A. Bagdonė daug laiko skiria bendravimui su pacientais: nuosekliai išaiškina, kokios procedūros bus atliekamos, koks laukiamas rezultatas, kokios galimos komplikacijos. 

„Bendravimas – labai svarbus. Nesusikalbėjimo tarp dermatologo ir paciento negali būti, todėl bendravimui skiriu labai daug dėmesio: procedūrą galėtumėme atlikti per 10 minučių, o aš užtrunku ir 30, ir 40 minučių, nes tik individualus dėmesys duoda pačius geriausius rezultatus“, – sako CLINICUS KLAIPĖDA dermatologė, visada siekianti, kad pacientai kliniką paliktų laimingi.

Studijų krypties pasirinkimą įkvėpė būsimas vyras

Iš Plungėje žinomų medikų šeimos kilusi A. Bagdonė ilgai nesvarstė, kai reikėjo pasirinkti studijas. Puikiai besimokiusi abiturientė pirmenybę teikė medicinai. Tokiam dukters pasirinkimui neprieštaravo jos tėvai medikai: ilgus metus akušeriu ginekologu dirbęs tėtis Vytautas ir mama Aldona, dirbusi slaugytoja. 

Tėvai palaikė Agnę ragindami rinktis tokias studijas, kurios arčiau širdies. „Galėsime papasakoti tik tai, kaip yra medicinoje“, – prieš keliolika metų ištartus tėvų žodžius prisimena gydytoja.

Po 6 metus trukusių bendrosios medicinos studijų Lietuvos sveikatos mokslų universitete ir 1 metų internatūroje A. Bagdonė svarstė pasirinkti pediatrijos kryptį, tačiau pažintis su būsimu vyru R. Bagdonu, Klaipėdos respublikinėje ligoninėje dirbusiu plastinės chirurgijos gydytoju, padėjo galutinai apsispręsti. 

Jis įkvėpė būsimą žmoną rinktis dermatologijos studijas ir taip ateityje dirbti drauge derinant įgytas žinias. Dabar Roką ir Agnę sieja ne tik santuoka, keturi vaikai, bet ir 2014 m. jų įkurta CLINICUS KLAIPĖDA.

 

 

„Visada akcentuojame kompleksinį požiūrį į paciento problemas – nuo odos būklės iki gydymo metodo. Galima atlikti plastinę operaciją, bet nebus gero efekto, jei oda serga. Jeigu oda serga, aš, kaip dermatologė, skiriu gydymą ir tik po to atliekama plastinė operacija“

Gydytoja dermatologė Agnė Bagdonė

Draugijos, kurioms priklauso ši gydytoja

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda