fbpx

Kai maskuojančios ir veido kontūrą formuojančios priemonės nebepadeda, ilgalaikis veido kontūravimo rezultatas pasiekiamas riebalų injekcijomis.

Su amžiumi nykstantys veido riebalai sudarko veido kontūrą: netenkama pilnumo, oda suglemba ir smunka žemyn. Atlikus veido kontūravimą riebalų injekcijomis, natūraliu būdu pristabdomas laikas, odoje prasideda regeneraciniai procesai.

Veido jauninimui riebalų injekcijomis persodinami iš kitų kūno vietų nusiurbti riebalai. Riebalų injekcijos leidžiamos į skruostus, smakrą, paakius, lūpas. Po riebalų persodinimo veidas atrodo jauniau, atkuriama veido apimtis ir pilnumas.

Kitas būdas veido odai jauninti ir modeliuoti – kontūravimas injekciniais preparatais. Gydytojas, atsižvelgęs į problemines zonas, individualiai parinks reikalingų hialurono rūgšties, botulino toksino ar abiejų užpildų kiekį, minkštumą ir dūrių vietas.

Veidą taip pat galima koreguoti chirurginiais siūlais arba lazeriu. Pirmuoju atveju pasiektas efektas išlieka iki 5 metų, veido patempimas lazeriu veikia apie 6 mėnesius, atlikus 2-3 procedūras, kartojamas kas 14 dienų. Kai pasmunka ne tik veido oda, bet ir gilesni audiniai,  ilgalaikiam veido kontūravimui pasiekti atliekama veido pakėlimo plastinė operacija.

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda