fbpx
Search
Close this search box.

Kai maskuojančios ir veido kontūrą formuojančios priemonės nebepadeda, ilgalaikis veido kontūravimo rezultatas pasiekiamas riebalų injekcijomis.

Su amžiumi nykstantys veido riebalai sudarko veido kontūrą: netenkama pilnumo, oda suglemba ir smunka žemyn. Atlikus veido kontūravimą riebalų injekcijomis, natūraliu būdu pristabdomas laikas, odoje prasideda regeneraciniai procesai.

Veido jauninimui riebalų injekcijomis persodinami iš kitų kūno vietų nusiurbti riebalai. Riebalų injekcijos leidžiamos į skruostus, smakrą, paakius, lūpas. Po riebalų persodinimo veidas atrodo jauniau, atkuriama veido apimtis ir pilnumas.

Kitas būdas veido odai jauninti ir modeliuoti – kontūravimas injekciniais preparatais. Gydytojas, atsižvelgęs į problemines zonas, individualiai parinks reikalingų hialurono rūgšties, botulino toksino ar abiejų užpildų kiekį, minkštumą ir dūrių vietas.

Veidą taip pat galima koreguoti chirurginiais siūlais arba lazeriu. Pirmuoju atveju pasiektas efektas išlieka iki 5 metų, veido patempimas lazeriu veikia apie 6 mėnesius, atlikus 2-3 procedūras, kartojamas kas 14 dienų. Kai pasmunka ne tik veido oda, bet ir gilesni audiniai,  ilgalaikiam veido kontūravimui pasiekti atliekama veido pakėlimo plastinė operacija.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda