Atsiliepimai

Ana - Pacientė

Labai dėkinga daktarui D. Daunoravičiui. Tikras savo srities žinovas. Viskas atlikta geriau negu tikėjausi. Nuostabi Clinicus komanda. Ačiū Jums labai ir tikrai rekomnenduoju kreiptis būtent pas šį daktarą, ne tik patars bet ir nuodugniai paaiškins kas ir kaip.

Plačiau

Simona - Pacientė

Laba diena, Labai norėčiau padėkoti plastikos chirurgui Dainiui Daunoravičiui už puikius rezultatus atliekant implantų keitimą bei miniabdominoplastiką. Nors ir esu liekna, tačiau pilvo raumenų išssiskyrimo po dviejų nėštumų nepavyko išvengti. Esu dėkinga daktarui už parinktą tinkamiausią problemos sprendimo būdą pagal mano situaciją ir minimalius randus, kurių po metų laiko beveik nesimato. Džiugina, jog daktaras išklauso ir paaiškina ko galiu tikėtis ir kokių lūkesčių nereiktų turėti. Prieš o...

Plačiau

Edita - Pacientė

Noriu padėkoti visai “Clinicus” komandai už labai šiltą, malonų ir tobulą aptarnavimą. Didžiulė padėka ir pagarba gydytojui Rokui Bagdonui už profesionaliai atliktą darbą ir šiltą bendravimą. Rezultatas pranoko visus mano lūkesčius. Didelis ir nuoširdus ačiū!

Plačiau

Rita - Pacientė

Sveiki, noriu padėkoti gydytojai I. Anužytei. Pas šią gydytoją atvežiau savo sūnų dėl ausų problemų po to, kai metus gydėmės pas LOR gydytojus Vilniuje ir bėdos vis nesibaigė. Gydytoja I. Anužytė įsigilino į situaciją, nuosekliai ir detaliai atliko visas apžiūras, tyrimus, skyrė tinkamą gydymą ir vaistus. Tai aukščiausio lygio LOR gydytoja Lietuvoje, profesionali, rūpestinga, maloniai bendraujanti ir einanti iki galo – tol, kol gali pasakyti “Jūs išsveikote”. Ačiū Jums! Pasitikiu ir rekomenduoj...

Plačiau

Milda - Pacientė

Laba diena dr. Dainiau, Kai 2017 m. pavasarį kreipiausi į Jus dėl krūtinės mažinimo operacijos, nesureikšminau Jūsų žodžių, kad vienas svarbiausių tikslų, o kartu ir didelė rizika yra išsaugoti spenelių gyvybingumą. Tenorėjau išspręsti problemą ir jaustis gerai. Tuomet šeimoje nebuvo abejonių dėl noro ateityje turėti daugiau vaikų. Atrodė, kad aš, vyras ir sūnus kategoriškai nusprendę, kad antro vaikelio nenorėsim:) Šiandien noriu padėkoti už Jūsų profesionalumą, estetikos supratimą ir nuostab...

Plačiau

Loreta - Pacientė

Nuostabus gydytojas, labai rekomenduoju!!! Tikrai nenusivilsite, turi auksines rankas!!

Plačiau

Inga - Pacientė

Ačiū, Jums!!! Esate labai rūpestingas, nuoširdus, profesionalus gydytojas. Be galo džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus. Ateityje, jei prireiks, kreipsiuosi tik pas Jus. Sėkmės darbuose.

Plačiau

Aleksandra - Pacientė

Daktare, esu be galo dėkinga Jums! Dėkoju Jums už rūpestį, nuoširdumą bei Jūsų profesionalumą. Su Jumis buvo saugu ir ramu. Dėkoju visai daktarų komandai bei Clinicus kolektyvui už rūpestingumą bei globojimą. Aš džiaugiuosi, kad likimas nukreipė būtent pas Jus, nes nebeturiu komplekso, kuris kankino mane visą mano gyvenimą. Dabar esu laisva, pasitikinti savimi bei laiminga :) Sėkmės Jums!

Plačiau

Barbara - Pacientė

Bijau girti, nes dar kreipsiuosi ne karta, kad nesusigadintu )))) Daktaras nuostabiausias, jei turėjote galimybe palyginti su taip vadinamais topiniais kosminėmis kainomis, žinosite apie ką kalbu. Daug atsiliepimu esu girdėjusi, daug paneliu vėliau kreipėsi, nuomones tos pačios. Nedvejokit, pasitikėkit, svarbu įsiklausykit į rekomendacijas ir neatsisakykit savo svajonių, jo rankose viskas įmanoma.

Plačiau

Odeta - Pacientė

Ačiū Jums už šia dieną, su nekantrumu lauksiu galutinio rezultato;) Rūpestingesnio gydytojo Vilniui tikrai manau nėra. Rekomenduoju!

Plačiau

Eva - Pacientė

Savo darbo specialistas, vienareikšmiškai !! Dar kartą dėkoju Jums už puikius rezultatus, profesionalumą bei rūpestį. Rekomenduoju.

Plačiau

Alina - Pacientė

Nei minutės nesigailėjau, kad pasirinkau šį gydytoja! Malonus, atsakingas, su humoro jausmu. Į visus klausimus (gal net ir kvailus) kantriai atsakė. O rezultatu negaliu atsidžiaugti. Dėkoju Jums ir visiems apsisprendusiems pasikeisti rekomenduoju!!!

Plačiau

Laura - Pacientė

Nuostabus gydytojas, nė sekundę nesuabejojau savo pasirinkimu. Jau nuo pirmos konsultacijos pasirodė ne tik puikus savo srities profesionalas, bet dar ir kaip žmogus, sugebantis maloniai ir šiltai bendrauti. Ačiū Jums dar kartą už puikiai atliktą darbą :)

Plačiau

Vincenta - Pacientė

Nuostabus, draugiškas, supratingas daktaras. Pagarbos vertas Žmogus.

Plačiau

Lina - Pacientė

Tiktai teigiami atsiliepimai apie pačius darbuotojus ir taip pat D.Daunoravičių. Rekomenduoju visoms kurios nori pasigražinti! Jeigu man kada nors dar prireiks chirurgo paslaugų tikrai sugrįšiu i Clinicus pas D.Daunoravičių.

Plačiau

Sniežana - Pacientė

Labai noriu padėkoti gydytojui Dainiui Daunoravičiui už profesionalumą, atsakingumą, dėmesingumą bei operatyvią pagalbą mano sūnui. Tikrai rekomenduoju, reikalui esant, pasinaudoti šio gydytojo paslaugomis.

Plačiau

Sandra - Pacientė

Norėčiau padėkoti Daktarui Dainiui Daunoravičiui už įgyvendintą  svajonę. Gegužės 25d. atliko krūtinės didinimo operaciją implantais. Nemoku apsakyti žodžiais kokia esu laiminga ir dėkinga Jums už profesionalumą, šiltą ir malonų bendravimą bei rūpestingumą. Atėjusi į konsultaciją supratau, kad likimas teisingai nukreipė būtent pas Jus. Norėčiau taip pat padėkoti visai komandai kuri begalo rūpinosi operacijos metu ir po jos. Ačiū Anastasijai už labai malonų ir nuoširdų bendravimą. Kas nedrįstat ž...

Plačiau

Nina - pacientė

Kalba CLINICUS pacientė Nina Astrakova apie plastinę operaciją prieš 80 m. jubiliejų

Plačiau

Andra - pacientė

Clinicus Klaipėda pacientė Andra Bierontienė apie tai, kodėl ryžosi plastinei operacijai ir kaip jautėsi fiziškai ir emociškai po jos.

Plačiau

Lina - pacientė

Clinicus Klaipėda pacientė Lina Gylienė apie tai, kodėl ryžosi plastinei operacijai ir kaip jautėsi fiziškai ir emociškai po jos.

Plačiau

Skaistė - pacientė

Clinicus Klaipėda pacientė Skaistė Vitkė apie tai, kodėl ryžosi plastinei operacijai ir kaip jautėsi fiziškai ir emociškai po jos.

Plačiau

Zita Satkauskaitė, trenerė

Mūsų visuomenėje, kurioje tarp grožio ir jaunystės dedamas lygybės ženklas, moterys pripažįsta jaučiančios spaudimą ilgiau išlikti jaunomis, o nerimas ne retai aplankomas ir trisdešimties... O ar galima neatsižvelgiant į metus, nežiūrint kiek gyvenimo kelio nueita jaustis moterimi, kuri su metais gražesnė? Dėl to labai svarbu suprasti ir įvertinti tai, kad kiekviena moteris yra graži visuose gyvenimo tarpsniuose...Mielosios, tik nuo mūsu priklauso kokius pokyčius mes norime matyti šiandien...Man...

Plačiau

Vaiva - Pacientė

Puikus savo srities specialistas, esu labai patenkinta atliktu darbu, nuoširdus ir didelis ačiū!

Plačiau

Aiste - Pacientė

Puikus žmogus ir savo srities specialistas!!!! 100% atsidavęs savo darbui!

Plačiau

Simona - Pacientė

Esu be galo laiminga pažindama šį Daktarą, nuostabus žmogus ir puikus Chirurgas. Dėkui Jums, kad patarėte ir atlikote profesionaliai bei puikų darbą. Rekomenduoju!

Plačiau

Ernesta - Pacientė

Puikus specialistas!! Šiltas priėmimas ir puikiai atliktas darbas:)

Plačiau

Gabriele - Pacientė

Labai nuostabus daktaras, rūpestingas, paslaugus, ačiū už tobulai atlikta darbą, sėkmes darbuose!

Plačiau

Inga - Pacientė

Super daktaras! Žinantis ir išmanantis puikiai savo darbą!

Plačiau

Gražina - Pacientė

Ne tik šaunūs pokyčiai išvaizdoje, bet garantuoju kardinaliai Teigiami pokyčiai asmeniniame gyvenime. Daugiau pasitikėjimo savimi ir savo kūnu. Rekomenduoju mergaites 200%

Plačiau

Rita - Pacientė

Esu patenkinta, nei menkiausio priekaišto neturiu daktarui Rokui Bagdonui, nuoširdi padėka!

Plačiau

Indre - Pacientė

Patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai apie šį nuostabų gydytoją . Esu po krūtų didinimo operacijos ir jaučiuosi puikiai , personalas bei priežiūra aukščiausio lygio . Rekomenduoju tikrai ! :) Ačiū Jums dr. Rokas Bagdonas .

Plačiau

Orinta - Pacientė

Puikus daktaras! Šiandien buvau atvykusi pasinaudoti dovana (buvo konkursas) ir esu labai nustebinta maloniu aptarnavimu ir puikiu Dr. Roko Bagdono darbu! Vien tik geriausi atsiliepimai apie šį plastikos chirurgą. Rekomenduoju!

Plačiau

Aleksandra, 32 metų - Pacientė

Nuo 15 metų turiu sveikatos problemų, dėl kurių mano oda nepakankamai elastinga. Po kiekvieno iš dviejų nėštumų pilvo oda nebesusitraukė ir nukaro. Iš krūtinės, galima sakyti, nieko neliko. Buvusios figūros susigrąžinti niekaip negalėjau, todėl jaučiausi negerai, kompleksavau dėl savo pasikeitusios išvaizdos.Operacijai nesiryžau ilgai, kol draugės mane įtikino, kad tai rimtos problemos ir reikia jas pagaliau išspręsti. Man buvo pašalintas odos perteklius nuo pilvo, krūtinė padidinta implanta...

Plačiau

Viktorija - Pacientė

Labai šaunus gydytojas – profesionalus, malonus, žmogiškas, supratingas, kruopštus, myli savo darbą. Mano atveju – neprivalėjo, bet geranoriškai padėjo esant problemoms po užsienyje atliktos operacijos. Gailiuosi, kad anksčiau neatradau šio gydytojo- operuočiausi tik pas jį. Tai ir darysiu, jei kada gyvenime dar prireiks. Nuoširdžiai dėkinga gydytojui D. Daunoravičiui!

Plačiau

Danguolė - Pacientė

Nuostabus  specialistas daug žodžiu nereikia, už jį kalba Jo atlikti darbai.Jūs tikrai turite nuostabias rankas. Iki šiol neatsidžiaugiu savo sprendimu, kad pasirinkau Jus!!!Ačiū.

Plačiau

Ingrida - pacientė

Daktaras Daunoravičius – nuostabus gydytojas! Ne tik absoliutus profesionalas, bet ir labai malonus žmogus. Tik geriausios rekomendacijos! Ačiū!!!

Plačiau

Jolita - Pacientė

Sveiki,  daktare,Sugijau! Viskas gražu ir tikrai esu laimingesnė nei prieš tai :)Ačiū už viską.

Plačiau

Indrė - Pacientė

Patys geriausi ir šilčiausi atsiliepimai apie šį nuostabų gydytoją . Esu po krūtų didinimo operacijos ir jaučiuosi puikiai , personalas bei priežūra aukščiausio lygio . Rekomenduoju tikrai ! :) Aciū Jums dr. Rokas Bagdonas.

Plačiau

Inga - Pacientė

Super daktaras! Zinantis ir ismanantis puikiai savo darba!

Plačiau

Sandra - Pacientė

Pats didžiausias ačiū Rokui Bagdonui už puikiai atlikta operaciją! Sėkmės jums ir jūsų šauniam kolektyvui toliau kurti grožį.

Plačiau

Jurgita - Pacientė

Nuostabus Daktaras. Siltas, bendraujantis, svarbiausia ismanantis savo darba. Esu Dr. Rokui Bagdonui labai dekinga. Aciu Aciu Aciu !!!!

Plačiau

Aleksandra - Pacientė

Ačiū daktarui R.Bagdonui už gerai atliktą darbą. Esu labai patenkinta, labai rūpinasi savo klientais. Ačiū jums labai.

Plačiau

Jolita - Pacientė

Šiltas, paprastas ir malonus žmogus ir – kas svarbiausia – savo darbą išmanantis chirurgas. Negalėčiau būti labiau patenkinta operacijos rezultatu!

Plačiau

Oksana - Pacientė

Tokio nuoširdaus ir savo darbą išmanančio plastikos chirurgo daktoro Roko Bagdono nebuvau dar sutikusi kiek ieškojau ir teko pabendrauti su daugiau jų jis vienintelis suprato mano norus ir reikalavimus. Žmogiškai, nuoširdžiai ir maloniai viska išaiškina, parodo. Prieš ir po operacija rūpinosi ir domėjosi sveikata.... jis vertas ne 5 o visų 10 žvaigždučių!!! Dar kartelį didelis ir nuoširdus AČIŪ, kad mano svajonę pavertėte realybę rekomenduoju 100%

Plačiau

Greta - Pacientė

Tai ne tik puikus savo srities žinovas, bet ir labai draugiškas, bei malonus žmogus. Konsultacijos metu suteikė daug informacijos, padėjo išsirinkti, bet įkyriai nepiršo savo nuomones. Prieš operacija draugiškai bendravo el. paštu – o jo kolege Anastasija atsakydavo į rūpimus klausimus. Operacija pavyko sklandžiai. Po operacinis laikotarpis praėjo gana lengvai. Didelis Ačiū tiek D.Daunoravičiui, tiek visai komandai!

Plačiau

Justina - pacientė

Galėčiau paminėti labai daug nuostabių šio gydytojo savybių, bet paminėsiu kas labiausiai patiko ir paliko didžiausią įspūdį tai šio gydytojo nuoširdumas, profesionalumas ir rūpestingumas.Didelis ačiū Jums.

Plačiau

Asta - Pacientė

Noriu padėkoti ir palikti atsiliepimą Gyd. Rokui Bagdonui apie puikiai atliktą operaciją. Noriu padėkoti už šiltą priėmimą, atidų išklausymą. Pradžioje viskas baugino, bet vos įžengus į gydytojo kabinetą, visas nerimas dingo, ir abejonės buvo išsklaidytos. Sužavėjo nuoširdus bendravimas – kalbiesi, tariesi kaip su draugu. O kai nebeliko neatsakytų klausimų, ateina pasitikėjimas profesionalu. Esu labai dėkinga, už padrąsinimą prieš operaciją, už palaikymą po jos. Ir žinoma – už galutinį rezultat...

Plačiau

Inesa - Pacientė

Norėčiau padėkoti Clinicus už atliktą operaciją. Kolektyvas tiesiog super. Ačiū daktarui Dainiui Daunoravičiui už padarytą ir rūpestingumą po jos. Labai esu patenkinta, visiem rekomenduoju šią grožio kliniką. Išėjau su didžiausia šypsena :) DIDŽIAUSIAS AČIŪ!!!

Plačiau

Sandrutė - Pacientė

Rekomenduoju Clinicus! Drąsiai sakau, kad Dainius Daunoravičius yra geriausias savo srities specialistas. Malonus, atsakingas, su humoro jausmu ir rūpestingas.

Plačiau

Sandra - Pacientė

Norėčiau padėkoti Daktarui Dainiui Daunoravičiui už įgyvendintą svajonę. Gegužės 25d. atliko krūtinės didinimo operaciją implantais. Nemoku apsakyti žodžiais kokia esu laiminga ir dėkinga Jums už profesionalumą, šiltą ir malonų bendravimą bei rūpestingumą. Atėjusi į konsultaciją supratau, kad likimas teisingai nukreipė būtent pas Jus. Norėčiau taip pat padėkoti visai komandai kuri be galo rūpinosi operacijos metu ir po jos. Ačiū Anastasijai už labai malonų ir nuoširdų bendravimą. Kas nedrįstat ž...

Plačiau

Ieva - Pacientė

Didelis AČIŪ gyd. Dainiui Daunoravičiui uz profesionalumą, atvira bei šiltą bendravimą, kruopštumą. Nuostabus, labai malonus ir draugiškas gydytojas! Džiaugiuosi, kad pasirinkau jį. Nors operacijas dariausi nesenai, bet esu be galo patenkinta rezultatu, kuris dar negalutinis, bet su kiekviena diena viskas tik gražėja!!!!Tik geriausi žodžiai….Rekomenduoju visiems :)

Plačiau

Erika - Pacientė

Noriu padėkoti gyd. Rokui Bagdonui už  puikiai atliktą atlėpusių ausų operaciją. Ačiū kad padėjote išsklaidyti dukters baimes operacijos metu ir už  jūsų profesionaliai atliktą darbą. Jokių komplikacijų, ausytės atrodo natūraliai, dukra labai laiminga.

Plačiau

Sniežana - Pacientė

Labai noriu padėkoti gydytojui Dainiui Daunoravičiui už profesionalumą, atsakingumą, dėmesingumą bei operatyvią pagalbą mano sūnui. Tikrai rekomenduoju, reikalui esant, pasinaudoti šio gydytojo paslaugomis.Nuoširdžiai,

Plačiau

Aleksandra - Pacientė

Daktare, esu be galo dėkinga Jums! Dėkoju Jums už rūpestį, nuoširdumą bei Jūsų profesionalumą. Su Jumis buvo saugu ir ramu. Dėkoju visai daktarų komandai bei Clinicus kolektyvui už rūpestingumą bei globojimą. Aš džiaugiuosi, kad likimas nukreipė būtent pas Jus, nes nebeturiu komplekso, kuris kankino mane visą mano gyvenimą. Dabar esu laisva, pasitikinti savimi bei laiminga :) Sėkmės Jums!

Plačiau

Barbara - Pacientė

Bijau girti, nes dar kreipsiuosi ne karta, kad nesusigadintu :) Daktaras nuostabiausias, jei turėjote galimybe palyginti su taip vadinamais topiniais kosminėmis kainomis, žinosite apie ką kalbu. Daug atsiliepimu esu girdėjusi, daug paneliu vėliau kreipėsi, nuomones tos pačios. Nedvejokit, pasitikėkit, svarbu įsiklausykit į rekomendacijas ir neatsisakykit savo svajonių, jo rankose viskas įmanoma.

Plačiau

Odeta - Pacientė

Ačiū Jums už šia dieną, su nekantrumu lauksiu galutinio rezultato ;) Rūpestingesnio gydytojo Vilniui tikrai manau nėra. Rekomenduoju, rekomenduoju.

Plačiau

Eva - Pacientė

Savo darbo specialistas, vienareikšmiškai!! Dar kartą dėkoju Jums už puikius rezultatus, profesionalumą bei rūpestį. Rekomenduoju.

Plačiau

Alina - Pacientė

Nei minutės nesigailėjau, kad pasirinkau šį gydytoja! Malonus, atsakingas, su humoro jausmu. Į visus klausimus (gal net ir kvailus) kantriai atsakė. O rezultatu negaliu atsidžiaugti. Dėkoju Jums ir visiems apsisprendusiems pasikeisti rekomenduoju!!!

Plačiau

Violeta - Pacientė

Jau nuo jaunystes turejau didele problema t.y uzkrite akiu vokai , visada pavydedavau merginom kurios galejo dazytis ir dazai nesubegdavo i rauksles. Dabar jau greit galesiu dziaugtis ir as. Po opercijos praejo jau trys savaites bet rezultatus matau ir as ir visi aplinkiniai. Jauciuosi labai laiminga . Nuosirdziausia padeka Rokui Bagdonui uz atlikta operacija, dekoju uz nuosirduma ir jusu sypsena kuri nubraukia visas baimes ir nerima. Atskiras dekui Agnei Bagdonei uz grozio procedura ir mielai s...

Plačiau

Alina S. - pacientė

Daugiau kaip 20 metu svajonių ir abejonių apie krūtinės sumažinimą. Pagaliau nuspresta. Nuo pat pirmujų pokalbių ( ir tai elektroniniais laiškais) supratau, kad Dr. Roku Bagdonu galima pasitikėti besąlygiškai. Tai labai profesionalus, inteligentiškas ir tuo pačiu labai draugiškas žmogus. Mums, pacientams, yra labai svarbu, kad daktaras ne tik matytų mūsų fizines problemas, bet suprastų ir psichologines. Be abejonės, Dr R.Bagdonas ir yra vienas is tokiu specialistų. Mano operacijos rezultatai ...

Plačiau

Brigita - pacientė

Norėčiau padėkoti dr. Rokui Bagdonui už nepriekaištingai man atliktą nosies galiuko operaciją. Po operacijos praėjo pusę metų, tad dabar galiu drąsiai įvertinti rezultatą, kuriuo esu be galo patenkinta. Situacija buvo gan sudėtinga, kadangi nosis buvo operuota ir prieš penkerius metus kito gydytojo, deja nesėkmingai ir teko viską taisyti. Todėl gydytoją, kuriam galėčiau patikėti antrą kartą atlikti išties sudėtingą operaciją rinkausi ypač atsakingai. Nuo pat pirmos konsultacijos buvau tikra, kad...

Plačiau

Sandra - pacientė

Esu be galo patenkinta Dr. D.Daunoravičiaus bendravimu, darbu, priežiūra, o ypač rezultatu. Didinausi krutinę implantais. Visom rekomenduoju, kurios nori pasididinti krutinę, bet nesiryžta. Jaučiuosi be galo laiminga ir be abejo moteriškesne. Kompleksai išgaravo, tapau labiau pasitikinti savimi. Viskas tiesiog super. Didelis AČIŪ. Ačiū Anastasijai už nuoširdų ir konkretų bendravimą.

Plačiau

Aleksandra - pacientė

Daktare, esu begalo dėkinga Jums! Dėkoju Jums už rūpestį, nuoširdumą bei Jūsų profesionalumą. Su Jumis buvo saugu ir ramu. Dėkoju visai daktarų komandai bei Clinicus kolektyvui už rūpestingumą bei globojimą. Aš džiaugiuosi, kad likimas nukreipė būtent pas Jus, nes nebeturiu komplekso, kuris kankino mane visą mano gyvenimą. Dabar esu laisva, pasitikinti savimi bei laiminga. Sėkmės Jums!

Plačiau

Lina - pacientė

Didelis ačiū visai komandai už ypatingą profesionalumą. Nuo pat pirmo susitikimo Dr. Dainius neleido suabejoti kompetencija, profesionalumu, rūpesčiu, išklausymu, estetikos suvokimu, rekomendacijomis. Mane ypatingai gerai nuteikė visuomet sklindanti ramybė ir argumentuoti atsakymai į visus klausimus, bent kažkuom suabejojus, paskiriamos papildomos konsultacijos ir neskaičiuojamos darbo valandos. Gydytojas tikrai ypatingas, rūpi ne tik ko nori pacientas, bet visuomet drąsiai pasakys savo nuomonę ...

Plačiau

Toma - pacientė

Sveiki, jei nuoširdžiai, buvau nustebinta! Jūsų profesionalumas, žmogiškumas, estetikos supratimas, aptarnavimas ir viskas viskas nuo pirmos konsultacijos iki pat postoperacinio laikotarpio viršyjo mano lūkesčius su kaupu. Ačiū visam kolektyvui ir ypatingai Dr. Dainiui. Nesustokit ir visada likite galva aukščiau už kitus! Ačiū, kad esate. Gražių artėjančių švenčių ir produktyvių naujųjų metų.

Plačiau

Deimantė - pacientė

Noriu dar kartą padėkoti už viską ką teko patirti ir iki, ir per, ir po operacijos. Atėjau su baime – išėjau laiminga. Linkėjimai komandai operacinėje, sakė atsiminsiu jas kaip skriaudžiančias, bet tikrai ne, anesteziologui, nes narkozė ir humoro jausmas buvo liux ir žinoma didžiausias ačiū Jums, buvo lengva ir malonu bendrauti, jaučiau didelį pasitikėjimą. Nors ir esu iš tų, kuri verkia plėšiant pleistrą, bet viską prisimenu tik su šypsena. Visi aplinkui buvo puikūs, atmosfera puiki tiek Jūsų k...

Plačiau

Inga - Pacientė

Labai fainas gydytojas.

Plačiau

Olivija - Pacientė

Pas geriausias daktaras Vilniuj 

Plačiau

Inesa - Pacientė

Super klinika išėjau su didžiausia šypsena. Ačiū!!!

Plačiau

Loreta - Pacientė

Nuostabus gydytojas, labai rekomenduoju!!! Tikrai nenusivilsite, turi auksines rankas!!

Plačiau

Inga - Pacientė

Ačiū ,Jums!!! Esate labai rūpestingas, nuoširdus, profesionalus gydytojas. Be galo džiaugiuosi, kad pasirinkau Jus. Ateityje, jei prireiks, kreipsiuosi tik pas Jus. Sėkmės darbuose.

Plačiau

Laura J. - pacientė

Esu gydytojo Daunoravičiaus klientė, prieš 4 mėnesius pasiryžusi pakoreguoti kūną, ir visus keturis mėnesius, nepaisant laikinų skausmų (ko tik nepadarysi dėl grožio), negalinti atsidžiaugti ne tik puikiu rezultatu, bet ir ta emocija, kuri lydi kas rytą ir kas vakarą iki šiol. Tikriausiai „to paties likimo“ moterys susitikdamos vienoj aplinkoj suranda bendrą kalbą, dalinasi savo įspūdžiais ir patirtimi po įvairių gydytojų atliktų operacijų. Drąsiai galiu teigti, kad nesivadovaudama jokiom perdėt...

Plačiau

Aurėlija - pacientė

Puikiai atliko krūtų didinimą. Dėkoju šiam gydytojui už sugrąžintą pasitikėjimą savimi, už atidumą, kruopštumą, įsiklausymą į pageidavimus. Super, tikrai puikus plastikos chirurgas.

Plačiau

Dalia - pacientė

Preciziškas, profesionalus, atidus ir rūpestingas! Turi puikų estetikos suvokimą, suprantamai paaiškina ir padeda pasirinkti. Dėkinga už nuostabią krūtinę!

Plačiau

Inga - pacientė

Be galo rūpestingas, malonus. Juo galima pasitikėti ir bendrauti ne kaip su gydytoju o kaip su draugu. Visą laiką šypsosi. Daugiau tokių gydytojų kaip Dainius!

Plačiau

Vaiva Lizinskaitė - pacientė

Puikus savo srities specialistas, esu labai patenkinta jūsų darbu, nuoširdus ir didelis ačiū.

Plačiau

Ramos Sylvie - pacientė

Gydytojau, siunčiu Jums savo nuoširdžią padėką už man atliktą operaciją, tikrą eksperto rankų meno kūrinį. Pilnai Jumis pasitikiu, išklausėte ir savo patarimais išsklaidėte visas mano baimes. Operacijos rezultatai visiškai atitinka mano lūkesčius. Nuoširdžiausi linkėjimai.

Plačiau

Inga - pacientė

Laba diena, norėjau pasidžiaugti rezultatais. Prieš porą savaičių dariausi botulino injekcijas ir šiandien esu labai patenkinta- kakta lygi, o apie akis žąsų kojelių nė vienos, pūslelių po akimis nėra, tik smulkios raukšlelės dėl gyvumo. Šiaip atrodau sau estetiškai – graži ir jaunesnė dešimčia metų tai tikrai. Labai Jums dėkoju.

Plačiau

Emilija - pacientė

Taktiskas, saziningas, profesionalus, puikiai bendraujantis su pacientais.

Plačiau

Lina - pacientė

Aš norėčiau padekoti Rokui Bagdonui už labai profesionaliai atlikta savo darbą. Ačiū, nuo visos mūsų šeimos! Mūsų dukrai 10 metu. Jei buvo atlikta ausyčių korekcija šį pavasarį. Mes labai patenkinti rezultatais. Gerdai labai patiko chirurgas. Labai švelnus, atsargus. Mes rekomenduotume jai jūs ieškote plastikos chirurgijos paslaugų. Taip pat dėkojame visai komandai – seselei ir anasteziologei. Jūs visi nuostabūs!

Plačiau

Jolanta - pacientė

Be galo geras, malonus, rūpestingas ir profesionalus gydytojas. Ačiū Jam!

Plačiau

Deimantė - pacientė

Prieš keletą metų turėjau kompleksą, dėl mažos krūtinės ir labai norėjosi, kad man būtų atlikta krutinės didinimo operacija. Atstovauju prestižinei modelių agentūrai New York’e, todėl man svarbu tobulos kūno linijos. Būdama užsienyje internetu susiradau Doc. Dr. Roko Bagdono kontaktinius duomenis ir parašiau jam laišką elektroniniu paštu. Doc.dr.Rokas Bagdonas atsakė maloniai ir išsamiai į visus mano klausimus ir susitarėme, dėl vizito. Grįžusi i Lietuvą nuvažiavau į ligoninę pas daktarą Roką Ba...

Plačiau

Rimvydas - pacientas

Yra gydytojų, kurie turi įgimtą gydymo talentą. Šių gydytojų pacientai greitai sveiksta, po operacijos jaučiasi puikiai, jų nekankina komplikacijos. Daktaras Rokas yra būtent toks gydytojas. Mane žavi ne tik jo įgimta inteligencija, nuoširdumas, šiltas bendravimas, bet ir gebėjimas greitai atrasti problemą ir ją pašalinti pačiu tinkamiausiu pacientui būdu. Be to Rokas yra itin taktiškas, diskretiškas. Jo rankoms neabejodamas galėčiau patikėti pačius artimiausius savo žmones.

Plačiau

Alina - pacientė

Pirmasis nėštumas su dvyniais mano oda ištampė iki begalybės ir jau joks sportas negalėjo padėti. Vienintelis išsigelbėjimas buvo plastine chirurgija. Po daugelio pasiskaitymų internetinėse svetainėse aš supratau, kad ne kiekvienas plastikos chirurgas gali tau dovani gražų kūną ir, kad yra daug moterų/vyrų nepatenkintų galutiniais rezultatais. Vasario 15 d., 2012 metais, aš pagaliau pasiryžau pilnos pilvo plastikos, krūtų pakėlimo ir didinimo operacijai. Operacija buvo sudėtinga, todėl truko net...

Plačiau

Mindaugas - pacientas

Pas plastikos chirurgą R.Bagdoną kreipiausi dėl vaikinams nelabai įprastos problemos: man buvo labai padidėjusios krūtys, o tai sukeldavo labai daug kompleksų. Ši problema buvo išsprendžiama gan nesunkai, tiesiog reikėjo operacijos. Prieš operaciją tikrai abejojau: kokie bus rezultatai, ar nesimatys randų ir panašiai, bet dabar, kai jau pamačiau pilną vaizdą po operacijos, drąsiai galiu sakyti, kad rezultatas labai geras! Žinoma, kaip ir po kiekvienos operacijos, buvo nedidelis skausmas, bet ska...

Plačiau

Daiva - pacientė

Nuostabus, sąžiningas gydytojas. Savo srities profesionalas, kuriuo galima pasitikėti. Tikrai rekomenduoju.

Plačiau

Nordica - patient

The surgery was performed by D. Daunoravicius M.D. It was flawless, no pain, no bleeding and no bruises after. My ears are fully healed now – I’m extremely happy with result. Thanks for a brilliant job! Best wishes!

Plačiau

Lina - pacientė

Tik geri įspūdžiai – taktiškas, mandagus, dėmesingas. Toks turėtų būti kiekvienas gydytojas. Linkiu Jums didžiausios sėkmės profesinėje srityje!

Plačiau

Sandra - pacientė

Atidus, puikiai išmanantis savo darbą, mandagus bei korektiškas gydytojas.

Plačiau

Helen - patient

I would like to thank Dr. D. Dainoravicius for the corrective operation of my belly button, that he did recently. That brought me back my self-confidence and joy of life. Also, I’d like to thank his assistant, she was kind, caring and polite. And big thanks for all the staff. They are all doing a great job.

Plačiau

Laura - pacientė

Labai dėmesingas ir geras gydytojas, atliko krutu didinimo operaciją, esu labai patenkinta tiek operacijos metu dėmesingumu, tiek rezultatu.

Plačiau