fbpx
Search
Close this search box.

Atlėpusių ausų korekcija (otoplastika) atliekama suaugusiems ir vaikams, kuriems sukako šeši metai. Operacija padeda išvengti patyčių aplinkoje ir sugrąžina pasitikėjimą savimi. Ausų plastika  – labiau estetinį rezultatą garantuojanti procedūra, nes ausų atlėpimas įprastai nedaro jokios įtakos klausai

Iki 5 procentų žmonių susiduria su viena dažniausių galvos ir kaklo įgimtų deformacijų –  atlėpusiomis ausimis. Ausų forma ir dydis paveldimi genetiškai. Įprastai ausų atlėpimas diagnozuojamas tada, kai kampas tarp ausies kaušelio ir galvos yra didesnis nei 30 laipsnių, o atstumas tarp ausies kraštellio ir galvos – didesnis kaip 2,5 cm.

Mažesniems nei šešerių metų vaikams ausų plastika neatliekama, nes ausies kremzlė dar nėra tokia tvirta, kad ją būtų galima koreguoti. Be to, operacijos turi norėti ne tik tėvai, bet ir pats vaikas – nuo jo pasirengimo procedūrai, ramaus nusiteikimo ir plastikos chirurgo nurodymų vykdymo taip pat priklauso pasiekiamas rezultatas.

Atlėpusių ausų operacijos metu koreguojamos viena arba abi ausys, pernelyg didelės ausys (reta būklė, vadinama makrotija). Esant poreikiui, koreguojami kiti įgimti ausų defektai.

Po atlėpusių ausų korekcijos rezultatai matomi iš karto, vos nuėmus pleistrus, palaikančius naująją ausies formą gijimo pradžioje. Chirurginiai randai yra nežymūs, nes juos paslepia natūrali ausies raukšlė.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda