fbpx
Search
Close this search box.

Šiuolaikinė plastinė chirurgija siūlo individualius krūtinės korekcijos variantus ir kombinuotus sprendimus.

Plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija galima ir nuotoliniu būdu nemokamai: atsiųskite savo trumpą problemos aprašymą su nuotraukomis elektroniniu paštu:

Plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius (Clinicus Vilnius): [email protected]

Plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas (Clinicus Klaipėda): [email protected]

Individualiai plastikos chirurgo parinkti krūtinės implantai užtikrina natūralių kūno proporcijų išsaugojimą, krūtinės didinimo operacija gali būti kombinuojama su krūtų pakėlimu, įdubusių ar pernelyg didelių spenelių korekcija.

Prognozuojamą krūtų didinimo implantais rezultatą galima išvysti iki plastinės operacijos: su 3D kompiuterinio modeliavimo programa „Crisalix“ vizualiai suformuojami tikėtini operacijos rezultatai. Moterys gali savo akimis pamatyti, kodėl vieno dydžio ar formos implantai atrodo geriau nei kiti (modeliavimo paslauga teikiama tik „Clinicus Klaipėda“).

Krūtinės operacija padeda moterims atsikratyti ir psichologinio diskomforto, kai po gimdymo, netekus svorio ar bėgant metams gražios krūtys subliūkšta, praranda savo tūrį ir formą.

Krūtinės implantai – individualus sprendimas

Moters krūtų stangrumas ir putlumas sumažėja dėl įvairių priežasčių: po gimdymo, su amžiumi ar atsikračius antsvorio. „Clinicus“ plastikos chirurgai krūtims didinti naudoja tik saugius, naujos kartos implantus, sugrąžinančius krūtims dailią formą ir pašalinančius pacienčių vidinius kompleksus.

Krūtų implantai – puiki išeitis ir moterims, kurių krūtys iš prigimties yra asimetriškos ar skirtingų dydžių. Įgimta krūtų deformacija ištaisoma pritaikant nevienodo tūrio implantus.

Krūtinė gali būti didinama įvairaus dydžio ir formos implantais, kuriuos plastikos chirurgas parenka individualiai pagal moters kūno sudėjimą, gyvenimo būdą ir poreikius. Krūtinės didinimas gimdžiusioms ar vyresnio amžiaus moterims dažnai kombinuojamas su krūtų pakėlimu.

Krūtų implantai parenkami atsižvelgiant į esamą ir pageidaujamą krūtų dydį ir formą, odos ir krūtų audinių būklę, aureolių ir spenelių vietą. Esant poreikiui, krūtų didinimas implantais gali būti derinamas su krūtų pakėlimo operacija.

Šiuolaikinė krūtų implantų įvairovė siekia tūkstančius variantų. Individualiai parinkti krūtų implantai, plastikos chirurgo taikoma operavimo technika leidžia saugiai ir ilgam padidinti krūtų pilnumą ir projekciją (atsikišimą), užtikrinti dailios figūros proporcijų išlaikymą.

Dar prieš penkiasdešimt metų krūtinės implantų gamintojai siūlė ribotą, vos keturių dydžių pasirinkimą. Nūdien plastinėje chirurgijoje kasmet diegiamos moderniausios inovacijos, sertifikuotų implantų gamintojai siūlo vis daugiau variantų, leidžiančių plastikos chirurgui parinkti geriausią sprendimą pokyčiams.

Tik sertifikuoti krūtų implantai

„Clinicus“ krūtų didinimui siūlo tik patikrintus ir saugius apvaliuosius, anatominius, ergonominius, poliuretaninius įvairaus dydžio implantus, pripildytus silikono geliu.

Apvalūs implantai labiau tinka, kai siekiama pabrėžti krūties viršutinio poliaus pilnumą, anatominiai implantai suteikia natūralesnę krūtų formą.

Kiekvienos moters kūnas, estetinis skonis ir poreikiai yra skirtingi, todėl pacientės gali rinktis žemo, vidutinio, aukšto ir labai aukšto profilio implantus, dydžių pasirinkimas – nuo 225 iki 700+ ml. Bendradarbiaujame tik su sertifikuotais silikono implantų gamintojais: „Polytech“, „Motiva“, „B-Lite“,„Mentor“.

„Clinicus“ plastikos chirurgai atlieka ir krūtinės implantų keitimo operacijas, kai moterys pageidauja pokyčių estetiniais sumetimais arba norėdamos dar didesnių arba mažesnių krūtų.

Naujos kartos krūtų implantus gamintojai rekomenduoja keisti po 10-ies metų. Tačiau remiantis „Clinicus“ plastikos chirurgų patirtimi, terminas gali būti sėkmingai pratęstas iki 15-20 metų ar ilgiau.

Šiuolaikiniai implantai turi papildomą apsaugą nuo silikono gelio pratekėjimo, todėl rizikos faktorius yra minimalus. Krūtinės implantų ilgaamžiškumą užtikrina ne tik gamintojas, bet ir plastikos chirurgo kvalifikacija, atsakingas pačios moters požiūris į savo sveikatą. Reguliarus profilaktinis krūtų tikrinimas padeda užkirsti kelią nenumatytų pakitimų atsiradimui.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda