fbpx

Raudona nosis, smulkių kraujagyslių išvagoti žandai – psichologinio ir estetinio diskomforto priežastys, kurias patiria ir vyrai, ir moterys. Remiantis specialistų ir pačių pacientų atsiliepimais, kapiliarų šalinimas lazeriu – modernus, saugus ir efektyvus gydymo būdas.

CLINICUS KLAIPĖDA gydytoja dermatovenerologė A. Bagdonė pasakoja, kaip gydyti kapiliarus ant veido atliekant procedūras Vokietijos gamintojo „Asclepion Laser Technologies“ lazeriu. Vienas pažangiausių šio gamintojo lazerių „Quadro Star Pro Yellow“ padeda atsikratyti veido rožinės (teleangiektazijos), hemangiomų, vadinamųjų „vorinių“ apgamų. Šiuo lazeriu galima kapiliarus naikinti ir nepageidaujamo raudonumo išvengti ne tik veido zonoje, bet ir kojų paviršiuje.

Kraujagyslių šalinimas lazeriu – nesudėtinga procedūra paviršiniam kraujagyslių pažeidimui gydyti. Procedūros metu lazerio antgaliu (jeigu koreguojamas odos plotas – didesnis, naudojami du antgaliai) kruopščiai vedžiojama po odą. Išsiplėtusių veido kapiliarų šalinimas trunka iki 10 minučių, kai gydoma visa veido oda – apie 30 min. Jei išsiplėtusių kapiliarų ant veido yra gausu, gydymui gali prireikti 2–3 procedūrų.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda