fbpx
Search
Close this search box.
Privatus jaukumas istorinėje Klaipėdos vietoje

Apartamentai “Clinicus Klaipėda”

Apartamentai “Clinicus Klaipėda” įsikūrę pačiame uostamiesčio centre: istorinėje vietoje, kuri jau prieš 100 metų buvo žinoma kaip Bohemijos bravoras: XIX a. čia įkurta alaus darykla, vėliau pastatyta spirito varykla.

2020 m. vasarą po rekonstrukcijos naujam gyvenimui prikeltame spirito varyklos pastate atidaryta moderniausia Baltijos šalyse plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika.

Trijuose įrengtuose numeriuose atsispindi autentiška XIX amžiaus dvasia ir šiuolaikinis patogaus gyvenimo funkcionalumas.

Svečiams siūlome apgyvendinimo paslaugas su pilnai sukomplektuotomis virtuvėmis, vonios kambariais ir miegamaisiais mansardose. Dvejuose apartamentuose yra galimybė apsigyventi po tris asmenis: svetainėse, sujungtose su virtuvės zonomis – sofos su integruotais miegamojo mechanizmais.

Apgyvendinimo paslaugos teikiamos trumpalaikei ir ilgalaikei nuomai poilsio ar darbo reikalais į Klaipėdą atvykstantiems svečiams bei klinikos pacientams ir juos lydintiems asmenims. 

„Clinicus“ apartamentai – antrasis įgyvendintas rekonstrukcinis projektas, atspindintis architektūrinį ir kultūrinį Klaipėdos miesto paveldą. „Bohemijos bravoro“ rekonstrukcinio projekto iniciatoriai – UAB „Clinicus Klaipėda“ bendrasavininkai, medikai Agnė ir Rokas Bagdonai.

Norint rezervuoti apartamentus kreipkitės:

Telefonu +37068688525

El. paštu – [email protected]

Apartamentus galite rezervuoti internetu.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją