fbpx
Search
Close this search box.
PILVO CHIRURGAS

Jonas Jurgaitis

LICENCIJA

MPL-07085 (abdominalinės chirurgijos gydytojas), MPL-23606 (gydytojas chirurgas)

Dr. Jonas Jurgaitis „Clinicus Klaipėda“ konsultuoja pacientus ir atlieka diagnostinius tyrimus: pilvo ertmės organų echoskopijas ir gastrofibroskopijas. Taip pat konsultuoja dėl išvaržų ir atlieka operacijas.

Pilvo chirurgo domėjimosi sritys – gastrointestinė chirurgija (stemplės, skrandžio, plonosios žarnos), kepenų, tulžies pūslės ir tulžies latakų, minimaliai invazinė/laparoskopinė pilvo organų chirurgija, intervencinės endoskopinės procedūros.

Medicinos mokslų daktaro laipsnis Jonui Jurgaičiui suteiktas 2008 metais, apginta disertacija „Trimatės kepenų kompiuterinės vizualizacijos lyginimas su kompiuterine tomografija, planuojant kepenų rezekcines operacijas“.

Abdominalinės chirurgijos rezidentūrą baigė Vilniaus universiteto klinikoje.

Gydytojas nuolat tobulina savo žinias ir kelia kvalifikaciją: nuo 2004 m. aktyviai dalyvauja mokslinėje veikloje, dirbo ir mokėsi Vokietijoje. Dalyvavo įvairiuose tarptautiniuose projektuose, konferencijose ir mokymuose Olandijoje, Belgijoje, Čekijoje, Norvegijoje ir kt.

Pilvo chirurgas dalyvauja Lietuvos minimaliai invazinės chirurgijos, Lietuvos endoskopuotojų, Lietuvos išvaržų chirurgijos ir Klaipėdos krašto chirurgų draugijų veikloje.

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda