fbpx
Search
Close this search box.
Clinicus

GYDYTOJAI

CLINICUS plastikos chirurgai – patyrę savo srities specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį ir nuolat gilinantys savo žinias mokslinėse konferencijose, stažuotėse užsienio klinikose. CLINICUS plastikos chirurgai yra Tarptautinės plastinės chirurgijos (ISAPS) ir Lietuvos plastinės chirurgijos draugijų, Amerikos plastinės chirurgijos asociacijos (ASPS) nariai.
CLINICUS plastikos chirurgai operuoja Klaipėdoje ir Vilniuje. Dr. R. Bagdonas operuoja nuo 2004 m., dr. D. Daunoravičius – nuo 2007 m.

CLINICUS KLAIPĖDA profesionalių grožio ir sveikatos specialistų komandą sudaro plastinės operacijos chirurgas, gydytojas dermatovenerologas, grožio terapeutė, otorinolaringologai, pilvo chirurgas, krūtų echoskopuotoja, urologas,  gydomojo pedikiūro specialistas. CLINICUS specialistų komanda įsitikinusi, kad kompleksinis požiūris į paciento problemas – nuo odos būklės įvertinimo iki tinkamo gydymo metodo ar plastinės operacijos būdo parinkimo – padeda įgyvendinti pokyčius, kurių tikimasi.

Plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas (Klaipėda): „Jaučiuosi pakylėtas ir laimingas, kai atėjusiam pas mane žmogui galiu padėti. Iš kartos į kartą perduodama meilė ir pagarba menui bei medicinai negalėjo manęs aplenkti.“

Profesionalumas, estetika ir patirtis – vertybės, kuriomis vadovaujasi gydytojas: „Labai svarbu į savo darbą žiūrėti ne kaip į verslą, o kaip į pašaukimą, gyvenimo būdą. Taip pat svarbu nuolat tobulėti, mąstyti, kuo kiekvienam žmogui gali padėti. Turiu dalį savęs be kompromisų atiduoti pacientams, nesvarbu, ar jiems manęs prireiks darbo valandomis ar savaitgaliais. Galiu drąsiai teigti – mėgstu savo darbą ir žmones, kuriems dirbu. Gyvenu savo pašaukimu, jo džiaugsmais ir išgyvenimais. Pasirinktas kelias, meilė darbui ir pacientui, pagarba žmogui mane skatina tobulėti.“

Plastikos chirurgo R. Bagdono genuose – ne tik mediko pašaukimas, bet ir ryšys su menu: tėvas šviesaus atminimo prof. habil. dr. Edmundas Pranas Bagdonas – torakalinės chirurgijos gydytojas, motina Irena Žuklytė-Bagdonienė – menininkė, dailininkė, šviesaus atminimo senelis – garsus skulptorius Vladas Žuklys. Dar būdamas vaikas gydytojas stebėdavo, kaip senelis iš beformės molio masės išgauna grakščias ir taisyklingas žmogaus formas. Sulaukus šešiolikos, tėvas pirmą kartą atvedė būsimą plastinės chirurgijos gydytoją į operacinę. Nuo tos dienos tai tapo R. Bagdono kasdienybe ir gyvenimo būdu.

Dr. Roko žmona Agnė Bagdonė – gydytoja dermatovenerologė. Pora augina 4 vaikus: Pauliną, Joną, Mykolą ir Barborą.

Plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius: „Sėkmingai išsprendę žmogaus fizinę problemą, kartu padedame spręsti psichologinius sunkumus ir ugdyti savivertę. Rezultatus aiškiai matome pooperacinių vizitų metu: pacientai ateina laimingi ir pasitikintys savimi. Man ypač malonu matyti šią išorinių ir vidinių pokyčių padovanotą harmoniją – tai geriausias mūsų darbo įvertinimas.“

Plastinė chirurgija dr. D. Daunoravičiui – darbas ir laisvalaikis, nuolatinio tobulėjimo sritis: „Mūsų specialybei ypač svarbios naujausios žinios, atsiveriančios galimybės ir įsisavintos inovatyvios operacinės technikos bei taktikos. Todėl bent 5 kartus per metus stažuojuosi užsienio klinikose, skaitau naujausią mokslinę literatūrą. Manau, kad kiekvienas plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistas džiaugiasi unikalia galimybe gerinti pacientų savijautą.“

Dr. D. Daunoravičius kilęs iš giminės, kurioje gausu medikų, profesorių, įvairių sričių menininkų. Medicina, menas ir muzika chirurgą lydėjo nuo vaikystės: „Dažnai lankydavausi ligoninės skyriuose, kuriuose dirbo mano tėtis ir senelis, jų prasmingas gydytojų darbas paliko didžiulį įspūdį. Daug laiko praleisdavau ir kito senelio, Dailės akademijos profesoriaus, dirbtuvėje, kur kartu lipdydavome, liedavome skulptūras iš gipso. Todėl atradęs plastinę chirurgiją, suprantu, kad tai – meno, mokslo ir medicinos sintezė.“

Chirurgas D. Daunoravičius kartu su žmona Ieva, gydytoja akušere-ginekologe, augina 3 vaikus: Ūlą, Bernardą ir Leoną.

Gydytoja dermatovenerologė Agnė Bagdonė: „Bendravimas – labai svarbus, kad gydytojas ir pacientas tinkamai vienas kitą suprastų. Jeigu procedūrą galime atlikti per 10 minučių, mano, kaip dermatologo, konsultacija gali trukti ir pusvalandį – tik individualus dėmesys duoda geriausius rezultatus.“

Odos gydytojas, dermatologas Klaipėdoje konsultuoja ir šiuolaikiniais metodais gydo įvairaus amžiaus pacientus, atlieka lazerinės dermatologijos procedūras.

Rezidentūrą Klaipėdoje ir Kaune derinusi gydytoja dermatovenerologė A. Bagdonė gilinosi į estetinės medicinos sritį – aktyviai dalyvavo seminaruose, kongresuose. Iš Plungėje žinomų medikų šeimos kilusi A. Bagdonė ilgai nesvarstė, kai reikėjo pasirinkti studijas. Puikiai besimokiusi abiturientė pirmenybę teikė medicinai. Tokiam dukters pasirinkimui neprieštaravo jos tėvai medikai: ilgus metus akušeriu-ginekologu dirbęs tėtis Vytautas ir mama Aldona, dirbusi slaugytoja. Tėvai palaikė Agnę ragindami rinktis tokias studijas, kurios arčiau širdies.

Po 6 metų trukusių bendrosios medicinos studijų Lietuvos sveikatos mokslų universitete ir 1 metų internatūroje A. Bagdonė svarstė pasirinkti pediatrijos kryptį. Tačiau pažintis su būsimu vyru R. Bagdonu, Klaipėdos respublikinėje ligoninėje dirbusiu plastinės chirurgijos gydytoju, padėjo galutinai apsispręsti. Jis įkvėpė būsimą žmoną rinktis dermatologijos studijas ir dirbti kartu, derinant įgytas žinias. Dermatologas – būtinas plastinės chirurgijos gydytojo pagalbininkas, paruošiantis probleminę odą operacijai.

Šeimą sukūrę Rokas ir Agnė augina 4 vaikus, o 2014 m. įkūrė CLINICUS KLAIPĖDA.

Otorinolaringologė Ingrida Anužytė konsultuoja ir gydo pacientus, kurie skundžiasi įvairiais kvėpavimo sutrikimais, tarp jų – knarkimu bei kvėpavimo sustojimais miegant.

Otorinolaringologės konsultacija būtina jaučiant stiprų gerklės arba galvos skausmą, padidėjus kaklo limfmazgiams, esant užgultai nosiai ar pastebėjus pūlingų išskyrų iš ausies.

Moderniomis otolaringologijos priemonėmis galima pakoreguoti įvairių nepatogumų šaltiniu tampančius kvėpavimo sutrikimus.

Savo praktikoje gydytoja taiko šiuolaikines metodikas: radiodažnuminętermoabliaciją, koabliaciją šaldyta plazma, gomurio implantavimą ir kt.

Teikiamos paslaugos:

  • Endoskopinės nosies pertvarų, sinusų, kriauklių operacijos;
  • Tonzilektomija;
  • Adenoidektomija;
  • Endolaringinės mikrochirurginės operacijos;
  • Būgninių ertmių timpanostomijos.

2001 m. Kauno medicinos universitete (šiuo metu – Lietuvos sveikatos mokslų universitetas) L. Anužytė įgijo medicinos magistro kvalifikacinį laipsnį ir gydytojo profesinę kvalifikaciją. Po metų – medicinos gydytojo, o 2005 m. – gydytojo otorinolaringologo profesines kvalifikacijas.

Nuo 2002 m. gydytoja stažavosi Italijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Pietų Korėjoje.

Grožio terapeutė Reda Montvilienė: „Mylėkime save, rūpinkimės savimi ir puoselėkime savo grožį“.

Grožio terapeutė patars, kaip prižiūrėti ir rūpintis savo veido oda, kad ji būtų daili ir sveika, parinks tinkamiausią procedūrą ar sudarys ilgalaikį procedūrų planą odos problemoms išspręsti.

Grožio terapijos profesinio bakalauro laipsnį Klaipėdos valstybinėje kolegijoje – neuniversitetinėje valstybinėje aukštojoje mokykloje įgijusi grožio specialistė atlieka įvairias odos priežiūros procedūros, veido ir kūno masažus. Taip pat – cheminį šveitimą, karboksiterapijos, mezoterapijos procedūras.

Grožio terapeutė įsitikinusi, kad odos pokyčiais bei masažų teikiamu maloniu poveikiu sveikatai ir bendrai savijautai džiaugsitės ilgai!

Gydomojo pedikiūro specialistė Aldona Danylienė: „Gydomasis pedikiūras padeda išlikti pėdoms ne tik gražioms, bet ir sveikoms“.

Išsilavinimas:

1979 m. Klaipėdos medicinos mokykloje (šiuo metu – Klaipėdos valstybinės kolegijos Sveikatos fakultetas) įgijo slaugytojos kvalifikaciją.

1994 m. Klaipėdos universitete įgijo slaugos ir reabilitacijos bakalauro laipsnį.

Gydomojo pedikiūro specialistė bei profesionali slaugytoja diabetologė konsultuoja ir teikia šias paslaugas:

  • gydomasis pedikiūras (šalina pėdų nuospaudas, suragėjusią odą, kerpa sveikus ir deformuotus nagus, šlifuoja juos specialia įranga, prižiūri įaugusius ir grybelio pažeistus nagus, šlifuoja padus, konsultuoja kojų priežiūros klausimais);
  • diabetinių pėdų priežiūra (hiperkeratozių šalinimas, opų priežiūra);
  • konsultacijos mitybos, kitais su cukrinio diabeto kontrole ir profilaktika susijusiais klausimais.

A. Danylienė yra Lietuvos diabeto asociacijos valdybos, Lietuvos slaugytojų diabetologų draugijos ir Europos slaugytojų diabetologų draugijos narė.

Moderni medicinos, mokslo žinių ir kūrybos sinergija – CLINICUS plastinės chirurgijos gydytojų sėkmingos veiklos pagrindas.
Estetinės chirurgijos centras įkurtas 2014 m. Klaipėdoje, netrukus atidarytas filialas Vilniuje.

2020 m. istorinėje Klaipėdos vietoje, kur prieš šimtmetį veikė „Bohemijos bravoras”, po rekonstrukcijos buvusios spirito varyklos pastate atidaryta 1 100 m2 ploto „Clinicus Klaipėda”.

Klaipėda
Plastikos chirurgas

Rokas Bagdonas

Vilnius
Plastikos chirurgas

Dainius Daunoravičius

Klaipėda
Plastikos chirurgas

Tomas Budrius

Klaipėda
Dermatovenerologė

Agnė Bagdonė

Klaipėda
Gydytojas radiologas

Liudvikas Granickas

Klaipėda
Pilvo chirurgijos gydytojas

Marijus Ambrazevičius

Klaipėda
Pilvo chirurgijos gydytojas

Nerijus Kaselis

Klaipėda
Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Vitalijus Eismontas

Klaipėda
Gydytojas chirurgas

Aušrys Gedgaudas

Klaipėda
Pilvo chirurgas

Jonas Jurgaitis

Klaipėda
Gydytojas chirurgas

Karolis Daktaras

Klaipėda
Gydytojas akušeris ginekologas

Michail Tarachovskij

Klaipėda
Gydytojas akušeris ginekologas

Marius Diržauskas

Klaipėda
Otorinolaringologė

Ingrida Anužytė

Klaipėda
Otorinolaringologė

Inga Katutienė

Klaipėda
Otorinolaringologė

Jūratė Diržauskienė

Klaipėda
Ortopedas-traumatologas

Arnoldas Rudokas

Klaipėda
Kraujagyslių chirurgas

Eligijus Araminas

Klaipėda
Kraujagyslių chirurgas

Karolis Tijūnaitis

Kiti specialistai

Klaipėda
Gydomojo pedikiūro specialistė

Aldona Danylienė

Klaipėda
Masažuotoja

Renata Lelėnė

Klaipėda
Grožio terapeutė

Indrė Kuročkinė

Klaipėda
Grožio terapeutė

Reda Montvilienė

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją