fbpx
Search
Close this search box.

10 vertingiausių patarimų, kaip susikurti tobulą kūną, keičia viena auksinė taisyklė. „Emsculpt” padeda atsikratyti riebalų ir padidinti raumenų masę greitai ir be didelių valios pastangų. 

„Clinicus Vilnius” pristato:

1 procedūra – 200 €.

4 procedūros – 600 €.

AKCIJA: 20% nuolaida, kai įsigyjate bent 4 procedūrų paketą. 

maziau riebalu su emsculpt

emsclupt clinicus vilnius

 

PILVO PRESO IR SĖDMENŲ RAUMENIMS STANGRINTI IR DIDINTI

Vienintelis toks aparatas Vilniuje su HIFEM technologija

Estetiniai pokyčiai su inovatyviu įrenginiu EMSCULPT – be didelių pastangų: magnetinės stimuliacijos būdu formuojami, stangrinami ir didinami raumenys, koreguojamos apimtys ir deginami riebalai.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad per keturias, pusvalandžio trukmės procedūras pilvo zonoje vidutiniškai 16% padidinama raumenų masė, 19% sumažėja riebalų ir iki 5 cm – juosmens apimtys.

Neinvazinės  estetinės medicinos technologija – saugi ir efektyvi revoliucinė priemonė, tinka visiems pacientams, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties.

Aparatas EMSCULPT sertifikuotas Europos Sąjungos (ES) institucijose ir turi kokybės ženklą bei patvirtintas FDA (liet. k – JAV Maisto ir vaistų kontrolės valdyba).

Efektyvi įrenginio veikla pagrįsta HIFEM – aukšto intensyvumo fokusuoto elektromagnetinio lauko poveikiu: unikalaus ilgio bangos, pasiekusios per odą ir kitus audinius skersaruožius raumenis, priverčia juos intensyviai susitraukti. Tokiu būdu didėja raumenų masė.

Per  20-30 min. trukmės EMSCULPT procedūrą raumenų susitraukimų skaičius veikiamoje zonoje siekia apie 20-40 tūkstančių kartų, nesukeliant skausmo ir neigiamų pasekmių paciento organizmui.

KOKIOMS KŪNO ZONOMS SKIRTAS EMSCULPT?

Šis įrenginys elektromagnetinėmis bangomis lavina pilvo preso, sėdmenų, blauzdų, žastų raumenis. Procedūros metu naudojant didžiuosius aplikatorius, labiau formuojamas kūno kontūras, stiprinami bei stangrinami raumenys,  kartu mažinamas riebalinio audinio kiekis.

Greitą riebalų deginimo efektą sukelia stiprūs ir staigūs raumenų susitraukimai: tai atpalaiduoja biologiškai aktyvias medžiagas ir iššaukia metabolinį atsaką. Tokiu būdu dėl riebalinių ląstelių žūties vidutiniškai riebalų audinių sumažėja iki 19 procentų.

Jeigu aktyviai sportuojate, sveikai maitinatės ir esate sportiško sudėjimo, su EMSCULPT be didelių pastangų paryškinsite pageidaujamą kūno zoną – pilvo presą, sėdmenis. Su mažesniais aplikatoriais sustiprinsite žastų ar blauzdų raumenis.

Daugiau riebalinių audinių turintiems pacientams įrenginys padės pagražinti ir sumažinti kūno formas, sustiprinti raumenis. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad EMSCLUPT procedūros gimdžiusioms moterims padeda sumažinti pilvo sienos raumenų diastazę (prasiskyrimą).

Standartinis gydymo kursas, užtikrinantis ilgalaikį pokyčių rezultatą metams ar ilgiau – 3-4 procedūros, kurios kartojamos kas kelias dienas. Individualūs rezultatai gali priklausyti nuo Jūsų amžiaus, sveikatos būklės, mitybos ir kitų faktorių, todėl procedūrų skaičius varijuoja.

„Clinicus Vilnius“ specialistai sudarys Jums individualų gydymo planą. Rekomenduojame prieš ir po gerti daugiau vandens, procedūros metu nedėvėti jokių daiktų, rūbų ir papuošalų su metalinėmis detalėmis.

Po procedūros galite jausti raumenų nuovargį, kaip po intensyvios treniruotės. Tačiau skausmingi simptomai gali būti nežymūs, nes EMSCULPT, stimuliuodamas raumenis, periodiškai pakeičia šį veiksmą į atpalaiduojantį raumenų masažą.

KAM NEREKOMENDUOJAMOS PROCEDŪROS

Nėštumo ir žindymo laikotarpiu, esant metaliniams implantams ar odos pažeidimams veikiamose zonose.

REGISTRACIJA

Registracija į konsultaciją ir procedūrai  „Clinicus Vilnius“  tel: +370 670 17 111, [email protected] arba užpildykite užklausos formą internetinėje svetainėje.

emsculpt kuno irenginys

REZULTATAI SU EMSCULPT: prieš ir po 4 procedūrų

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius