fbpx
Search
Close this search box.

Naujausios skaitmeninės technologijos padeda ne tik geriau suprasti, bet ir pamatyti veido ar kūno pokyčius po plastinės operacijos.3D kompiuterinis modeliavimas suteikia galimybę pacientams aiškiau įsivaizduoti, kodėl daktaras siūlo vienokį ar kitokį individualų sprendimą.

Šveicarijoje sukurtas virtualaus kompiuterinio modeliavimo įrankis CRISALIX ypač padeda psispręsti dėl pokyčių, planuojant koreguoti nosį ar krūtinę.

Plastinės chirurgijos 3D simuliacija „Clinicus Klaipėda“ šiuo metu atliekama ruošiantis ar planuojant šias operacijas:

  • veido korekcija: nosies plastika, veido patempimas, vokų korekcija, lūpų formos koregavimas, smakro didinimas ir apatinės veido ovalo dalies korekcija, pokyčiai skruostų zonoje ir kt.
  • krūtų korekcija: krūtinės pakėlimas ir/ar didinimas implantais ar riebalais, krūtų mažinimas, krūtų asimetrijos koregavimas.

Iš pradžių pacientas fotografuojamas iš skirtingų taškų. Gautos nuotraukos apdorojamos kompiuterine programa ir monitoriaus ekrane pasirodo realus vaizdas. Po to plastikos chirurgas ir pacientas kartu imasi planuojamų  plastinių operacijų  rezultatų modeliavimo.

Trimatis kompiuterinis  vaizdas leidžia vizualiai  pamatyti, kaip tikrovėje atrodys pageidaujami pokyčiai ir kartu su chirurgu suteikia galimybę  prognozuoti realų pooperacinį rezultatą.  Tokiu būdu pacientas gali aiškiai parodyti ir paaiškinti gydytojui, ko pageidauja, o gydytojas savo ruožtu turi galimybę vaizdžiai pagrįsti vieną ar kitą savo siūlomą sprendimą ir metodą.

Inovatyvų kompiuterinį modeliavimą galite išbandyti atvykę į konsultaciją pas plastikos chirurgą, arba užsisakę paslaugą nuotoliniu būdu. Šiuo atveju po registracijos gydytojas suderintu laiku prisijungs vaizdo konsultacijai, pademonstruos atliktą modeliavimą, paaiškins siūlomo individualaus sprendimo esmę ir priežastis, atsakys į kitus asmeninius klausimus.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda