fbpx
Search
Close this search box.

Nusileidę, pasmukę veido odos audiniai gali būti koreguojami atliekant pažangią ir saugią procedūrą, nepaliekančią randų implantuojamais tirpstančiais siūlais.

Patempiant veidą siūlais atkuriamas odos stangrumas:  pašalinamos raukšlės nosies, smakro, žandikaulių zonose, pakeliami antakiai, patempiama kaklo oda, koreguojamas smakro kontūras ir veido ovalas, išryškinami skruostikauliai.

Veido patempimo siūlais efektas pasireiškia iš karto, oda stangrėja atsinaujinant jos struktūrai. Pasiekti rezultatai gali būti koreguojami po savaitės, kai papildomai reguliuojamas įvestų siūlų įtempimo laipsnis arba įterpiami papildomi siūlai.

Veido patempimas atliekamas implantuojamais siūlais  „APTOS“, „Promo Italia Happy lift™“ arba „Silhouette Soft®“. Siūlai įterpiami per mažytes skylutes, kurios išnyksta per kelias dienas, nelieka randų.

Veido patempimo siūlais rezultatai išsilaiko iki 5 metų: implantuoti siūlai pamažu tirpsta iš pasišalina iš organizmo po kelerių metų. Priklausomai nuo genetinių individualių ypatumų, amžiaus ir gyvenimo būdo, dėl susidariusios fibrozės ir reikiamos kolageno koncentracijos efektas  išsilaiko dar kelerius metus.

Ryškesnis efektas pasiekiamas, kai veido patempimas siūlais derinamas su kitomis procedūromis: grožio injekcijomis, riebalų persodinimu ir kt.

Esant poreikiui patempti ne tik veido odą, bet ir pakelti gilesnius sluoksnius – raumenis ir raisčius, atliekama veido pakėlimo („Facelift“) operacija.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda