fbpx
Search
Close this search box.
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Dr. Rokas Bagdonas

LICENCIJA

MPL- 00022/21697 (plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas).

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Rokas Bagdonas šioje srityje dirba nuo 2004 m. Chirurgas baigė Kauno medicinos akademiją, vėliau – tęstines doktorantūros studijas ir įgijo medicinos daktaro laipsnį.

2004–2014 m. dėstė Kauno medicinos universitete, Klaipėdos kolegijoje ir Klaipėdos universitete. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos žinias bei patirtį kaupė stažuodamasis Šveicarijoje, Švedijoje, Danijoje, Jungtinėje Karalystėje, Belgijoje, Turkijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir JAV.

Dr. R. Bagdonas yra Tarptautinės plastinės chirurgijos draugijos (ISAPS) narys, 2020-2023 m. kadencijai – Lietuvos plastinės chirurgijos draugijos pirmininkas, Lietuvos žaizdų gydymo asociacijos steigėjas, Amerikos plastinės chirurgijos asociacijos (ASPS) narys.

2014 m. dr. Rokas Bagdonas tapo vienu iš prekės ženklo „Clinicus” įkūrėjų, 2020 m. vasarą buvusiame spirito varyklos pastate atidaryta nauja klinika „Clinicus Klaipėda”. 1 100 m2 ploto istorinėje vietoje įkurtos operacinės, pooperacinės palatos, gydytojų kabinetai, konferencijų salė. Kompleksinį požiūrį į grožį ir sveikatą įgyvendina įvairių medicinos sričių specialistai. 

„Jaučiuosi pakylėtas ir laimingas, kai atėjusiam pas mane žmogui galiu padėti. Pasitikėjimas savimi yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime.“

Dr. Rokas Bagdonas

Iš kartos į kartą

Chirurgo R. Bagdono genuose ne tik mediko pašaukimas, bet ir ryšys su menu. Tėvas šviesaus atminimo profesorius habil. dr. Edmundas Pranas Bagdonas buvo torakalinės chirurgijos gydytojas, mama Irena Žuklytė-Bagdonienė – menininkė, dailininkė, o šviesaus atminimo senelis – garsus skulptorius Vladas Žuklys. „Dar būdamas vaikas stebėdavau, kaip senelis iš beformės molio masės išgauna grakščias ir taisyklingas žmogaus formas. Kai buvau šešiolikos metų, mane tėtis pirmą kartą atvedė į operacinę. Nuo tos dienos – tai mano kasdienybė ir gyvenimo būdas. Juokaudamas sakau, kad apie kitą specialybę dėl savo kilmės net negalėčiau galvoti. Iš kartos į kartą perduodama meilė ir pagarba menui bei medicinai negalėjo manęs aplenkti“, – šypsodamasis pasakoja žinomas chirurgas. Dr. R. Bagdono žmona Agnė – gydytoja dermatovenerologė. Jie kartu įkūrė CLINICUS KLAIPĖDA. Pora augina keturis vaikus: Pauliną, Joną, Mykolą ir Barborą.

Profesionalumas, estetika, patirtis

„Labai svarbu į savo darbą žiūrėti ne kaip į verslą, o kaip į pašaukimą, gyvenimo būdą, nuolat tobulėti, mąstyti, kuo kiekvienam žmogui gali padėti. Turiu dalį savęs be kompromisų atiduoti pacientams, nesvarbu, ar manęs jiems prireiks darbo valandomis ar savaitgaliais. Galiu drąsiai teigti – mėgstu savo darbą ir žmones, kurių labui dirbu. Gyvenu savo pašaukimu, jo džiaugsmais ir išgyvenimais. Pasirinktas kelias, meilė darbui ir pacientui, pagarba žmogui mane skatina tobulėti“, – sako gydytojas. „Iš prigimties esu pedantiškas, kiekviena operacija – tai ne tik tiksliai apskaičiuotas medicininis, bet kartu ir kūrybinis darbas, kurio rezultatu pacientas džiaugsis visą gyvenimą. Nereikėtų plastinės chirurgijos sieti su tuštybe. Pasitikėjimas savimi žmogui yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime. Plastinė operacija gali tapti sprendimu, kuris pakeistų ne tik požiūrį į save, bet kartu ir gyvenimo kokybę, darytų žmogų laimingesnį.”

Dr. Rokas Bagdonas

Gydytojas priklauso šioms organizacijoms

PACIENTŲ
ATSILIEPIMAI
Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda