fbpx
Search
Close this search box.

Riebalų nusiurbimas iš probleminių kūno vietų ir persodinimas (liposkulptūra, lipoaugmentacija) į kitas sritis užtikrina natūralų rezultatą ir dailesnes silueto linijas.

Riebalų nusiurbimas ir persodinimas pašalina riebalinių audinių perteklių sėdmenų, šlaunų, pilvo, juosmens, nugaros zonose ir papildo krūtų formą ir tūrį, užpildo ir atkuria kitas netobulas kūno ar veido vietas, pašalina susiformavusius įdubimus.

Ši procedūra yra saugi, nes jos metu naudojamos to paties žmogaus riebalinės ląstelės, išvengiama alerginių ar atmetimo reakcijų. Kūno formoms koreguoti  plastikos chirurgai naudoja vieną moderniausių aparatų, kurį sukūrė Belgijos kompanija „EUROMI N.I.L. Nutational Infrasonic Liposculpture“. Lipoplastikai skirta sistema sertifikuota ir Europos Sąjungoje, ir JAV Maisto bei vaistų administracijoje (ang. k. FDA).

Persodintais riebalais efektyviai dailinama apatinė sėdmenų dalis, kompleksiškai derinant riebalų persodinimą su sėdmenų pakėlimu atliekama vadinamoji „The Brazilian Butt Lift“ ( BBL – liet. k. braziliškas sėdmenų pakėlimas) procedūra.

Riebalinio audinio persodinimas į blauzdas koreguoja jų formą ir apimtį. Blauzdų korekcija riebalais pašalina ir kojų asimetriją.

Persodintais riebalais efektyviai koreguojami kūno kontūro nelygumai, dailinamas reljefas, pašalinami įgimti, įgyti ar po traumų bei kitų operacijų atsiradę defektai ir kūno dalių asimetrija.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda