fbpx
Search
Close this search box.

Injekcijoms naudojama hialurono rūgštis – sterilus biogelis su stabilizuota hialurono rūgštimi, kurios yra kiekvieno žmogaus organizme. Pagrindinis hialurono rūgšties naudojimo tikslas – sujungti ir palaikyti vandenį organizme, taip pat tonizuoti odą ir išsaugoti jos elastingumą.

Hialurono rūgšties injekcijos odai suteikia stangrumo, palaiko jos drėgmę, suteikia veidui tūrio: užpildo įdubusius paakius ir smilkinius, išryškina skruostus, putlina lūpas, išlygina raukšles virš lūpų ir jų kampuose, gilias raukšles aplink akis.

Hialurono rūgšties užpildai taip pat naudojami odos kontūrui paryškinti ir pagerinti, odos įdubimams, atsirandantiems dėl susiformavusių randų, susižalojimų ar raukšlių mažinimui.

Hialurono rūgšties injekcijomis išlyginamos  raukšlės, aknės randai, atkuriamas dėl natūralaus senėjimo mažėjantis skruostų tūris, patobulinamos lūpų linijos, forma ir dydis.

Veido mimikos raukšlės, siauros ar formą praradusios lūpos – problemos, kurias sėkmingai sumažina arba visiškai pašalina hialurono rūgštis. Hialuronas veidui drėkina ir tonizuoja odą iš vidaus.

Norimam rezultatui pasiekti gali prireikti daugiau nei vienos hialurono rūgšties injekcijos. Užpildų poveikis trunka nuo 4 iki 6 mėnesių, priklausomai nuo gyvenimo būdo, kūno cheminių ir natūralaus senėjimo procesų.

Hialurono rūgšties injekcijos atliekamos Vilniuje ir Klaipėdoje. Hialurono rūgšties injekcijos kaina priklauso nuo pasirinkto preparato.

Stresas, įtampa, nemiga, nuovargis pirmiausia atsispindi paakių srityje. Paakių oda yra itin plona, todėl formuojasi tamsūs ratilai, nepriklausomai nuo žmogaus biologinio amžiaus – tai gali lemti ir genetinės savybės.

Hialurono rūgšties injekcijos suteikia paakių odai tūrio, drėkina ir jaunina odą. Biorevitalizacijos procedūros metu suleidus vandenį traukiančią koncentruotą hialurono rūgštį be priedų, smulkios paakių raukšlės išsilygina, oda tampa skaistesnė, gyvybingesnė, išnyksta tempimo, sausumo pojūtis. Su hialurono rūgštimi „Juvederm Volbella“ taip pat atliekama ir įkritusių ašarų latakų korekcija.

Teigiamam efektui pasiekti ekomenduojama atlikti 2–4 procedūras kas 2 savaites. Rezultatas išlieka apie 6 mėnesius, po to paakių raukšlių naikinimas kartojamas.

Vyresnio amžiaus žmonėms tamsių ratilų po akimis korekcijos padeda atsikratyti ir kitų problemų: mimikos raukšlių, maišelių po akimis.

Raukšlių lyginimas hialuronu prasideda nuo konsultacijos su plastinės chirurgijos gydytoju arba gydytoju dermatologu. Įvertinus odos būklę, pateikiamos rekomendacijos injekcijoms nuo raukšlių.

Hialurono rūgšties poveikis trunka 6–12 mėnesių – tai priklauso nuo individualių organizmo savybių ir konkretaus preparato. Pirminis efektas matomas iš karto po procedūros, o galutinis rezultatas – po 10 dienų.

CLINICUS siūlo platų „Juvéderm“ injekcijų spektrą modeliavimui ir kontūrinei veido korekcijai. Užpildų pagrindas – stabilizuota, naujos kartos ir mažos molekulinės masės hialurono rūgštis, užtikrinanti saugų ir natūralų efektą:

JUVEDERM ULTRA 3: vidutinio gylio raukšlėms koreguoti. Suteikia lūpoms papildomą putlumą, pabrėžia išraiškingumą.

JUVEDERM ULTRA 4: naudojamas gilioms raukšlėms lyginti.

JUVEDERM ULTRA SMILE: sukurtas specialiai lūpų kontūrui koreguoti ir putlumo efektui išgauti, naikina raukšleles aplink lūpas.

JUVEDERM VOLUMA: sugrąžina veidui aiškų kontūrą ir minkštųjų audinių tūrį (skruostikauliams,  smakrui).

JUVEDERM VOLBELLA: smulkioms raukšlelėms koreguoti.

JUVEDERM VOLIFT: lygina raukšles aplink nosį ir lūpas, atkuria natūralų veido kontūrą, suteikia tūrį minkštiesiems veido audiniams. Itin tinka lūpų  apimčiai didinti.

JUVEDERM VOLUX:  apatinės veido dalies kontūravimui ir modeliavimui, kai siekiama išryškinti smakro liniją.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda