fbpx
Search
Close this search box.

Įtraukti krūtų speneliai – dažnas fiziologinis sutrikimas, sukeliantis moterims įvairių nepatogumų: nuo nepasitenkinimo savo išvaizda iki sunkumų maitinant krūtimi ar nepakankamos krūtų aureolių higienos.

Labiau ar mažiau įdubę krūtų speneliai kelia rūpesčių 10 procentų dailiosios lyties atstovių. Nors įprastai ši problema yra įgimta, ji išryškėja tik brendimo laikotarpiu. Kartais įtrauktų spenelių atsiradimas susijęs su patirtomis traumomis, infekcinėmis ar onkologinėmis ligomis.

Po individualios konsultacijos „Clinicus“ plastikos chirurgai priima sprendimą, kokį operacijos metodą taikyti: tausojantį, konservatyvų ar kombinuotą variantą.

Įdubusių krūtų spenelių korekcija  – labiau estetinė plastinė operacija, tačiau kartu išsprendžiamos ir fiziologinės problemos: ištaisomas jų persisukimas ar asimetrija.

Natūralūs senėjimo procesai ar įgimti krūtų ypatumai sukelia įvairias diagnozuojamas problemas, kurios pašalinamos plastinės operacijos metu. Spenelių formos ir simetrijos korekcija gali būti kombinuojama su aureolių mažinimu, teisingos spenelių padėties atstatymu, pernelyg iškilusio ar įtraukto spenelio defekto panaikinimu.

Spenelių formos koregavimas dažnai kombinuojamas ir su kitomis krūtų operacijomis: pakėlimu, krūtinės didinimu arba mažinimu. Plastinės operacijos kaina priklausys nuo to, kokių priemonių reikia imtis, kad būtų pasiektas svarbiausias tikslas – įgyvendinti pokyčiai, kurių tikitės.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda