fbpx

Grožio terapija

Veido ir kūno grožio procedūros padeda pagerinti išvaizdą, sumažinti nuovargio, streso, senėjimo požymius. Tinkamai parinktos kosmetinės priemonės tęstinei priežiūrai namuose užtikrina ilgalaikį efektą.

CLINICUS KLAIPĖDA grožio terapijai ir procedūroms naudojama prabangi prancūziška “Biologique Recherche” kosmetika.  Šių priemonių neįsigysite prekybos centruose ar vaistinėse, nes kiekvienas grožio seansas ar priemonė parenkami individualiai: atsižvelgiama ne tik į odos tipą, bet ir į momentinę odos būklę.

Prieš renkantis procedūras, grožio terapeutė rekomenduoja atlikti pažangią 3 D veido analyze, kuri padeda stebėti momentinius odos būklės pokyčius, individualiai parinkti efektyviausias procedūras ir priemones tęstinei odos priežiūrai namuose.

Jums nebereikės eksperimentuoti su kosmetinėmis priemonėmis, pasiduoti reklamos įtakai ar draugių patarimams. „Skin Instant Lab“ – grožio laboratorijos „Biologique Recherche“ išradimas, ne tik diagnozuojantis esamą odos būklę, bet ir leidžiantis prognozuoti odos pasikeitimus ateityje, išvengti senėjimo pasekmių.

Šiuolaikiniu aparatu „Skin Instant Lab“ išmatuojamas veido odos drėgmės, elastingumo, pigmentacijos lygiai, įvertinamas hidrolipidinės plėvelės funkcionavimas, riebalinių liaukų aktyvumas. Kompiuterinė programa tiksliai diagnozuoja esamą odos būklę ir parenka labiausiai tinkančias kosmetikos priemones, padeda stebėti odos pasikeitimus.

Įvertinus gautus rezultatus, parenkamos labiausiai Jūsų odai reikalingos procedūros:

“Remodeling Face” procedūra

Inovacinis “Biologique Recherche” aparatinės kosmetologijos sprendimas – pažangiam veido valymui ir drėkinimui, patempimui, puiki alternatyva cheminiam veido odos valymui.  Tinka visiems odos tipams.

3 skirtingi elektros srovės tipai vienos procedūros metu iš karto padeda atsikratyti daugelio odos problem: gerėja veido, kaklo ir dekoltė zonų raumenų tonusas, lyginamos smulkios raukšlės, koreguojamas veido ovalas, oda sparčiai atsinaujina, šalinami toksinai.

Atsižvelgiant į konkrečias problemas ir odos ypatumus, procedūros metu elektros srovių poveikis gali būti derinamas su individualiai parinktomis kaukėmis ir serumais, tokiu būdu pagerinamas medžiagų įsisavinimas.

“Soin Restructurant Et Lissant”procedūra

Intensyvi, lyginamąjį efektą suteikianti procedūra skirta plonai, jautriai, reaktyviai arba senstančiai odai. Pašalinamos odos dehidratacijos, sumažėjusio stangrumo ir elastingumo pasekmės.

Pasitelkus specialią masažo techniką gerinamas odos tankumas, formuojamos aiškesnės veido kontūro  linijos. Ši procedūra rekomenduojama po plastinių veido operacijų ir kitų regeneracinių grožio terapijos seansų (dermobrazija, lazerio procedūrų, cheminio odos valymo).

Tokiu būdu išsaugomas odos jaunatviškumas, skaistumas, suvienodinama veido odos spalva – visi šie sveikos odos požymiai įprastai mažėja dėl patirto streso, nuovargio, senėjimo.

„MC110 Restructurant“ procedūra

Riebiai ir/arba suglebusiai, negyvybingai ir raukšlėtai odai skirta intensyvi procedūra. Naudojama speciali produktų paskirstymo „Biologique Recherche“ masažinė technika, kuri derinama su veikliosiomis produktų medžiagomis. Suformuojamas veido ovalas, išlyginamas odos epidermio paviršius, audiniams suteikiama tūrio.

Mažinamos smulkios linijos ir raukšlės, stangrinama ir drėkinama veido oda, valomos ir nušveičiamos nuo odos paviršiaus suragėjusios epidermio ląstelės, atkuriamas veido ovalas. Oda atrodo lygesnė, švaresnė ir jaunesnė.

„LIFT C.V.S“ procedūra

Senėjimo požymių turinčiai, normaliai,  į seborėją linkusiai, atoniškai ir/arba storai odai skirta procedūra. Gilus raumenų masažas formuoja veido kontūrus, procedūros metu naudojamos drėkinamosios, šveičiamosios, lyginamosios, balinamosios veikliosios medžiagos suvienodina veido odos spalvą. Taip pat stimuliuojama kolageno ir elastino skaidulų sintezė, stangrinama brandi oda, apsaugoma nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Mechaniškai nušveičiamas odos epidermis, skaistinama, stangrinama ir stiprinama veido oda, lyginama ir gerinama jos struktūra, sutraukiamos poros, skatinama odos ląstelių regeneracija. Procedūros trukmė – 1 val.

PIGM procedūra

Procedūros metu šviesinamos pigmentinės dėmės ir apsaugoma nuo naujų atsiradimo, koncentruotos aktyvios veikliosios medžiagos skaistina ir suvienodina veido odos spalvą, nesukeliamas intensyvus odos lupimasis.

Optimizuojamas natūralus eksfoliacijos procesas, stimuliuojama odos ląstelių regeneracija, gerinama veido odos kokybė ir lėtinami senėjimo procesai, formuojamas veido ovalas, pašalinami smulkūs odos netobulumai.

„Seconde Peau“ (Antroji oda) procedūra

Procedūra rekomenduojama kaip kosmetinė alternatyva injekcijoms, brandžiai bei pažeistai odai gydyti. Naudojant „Biologique Recherche“ masažinę techniką pagreitinamas ląstelių atsinaujinimas ir optimizuojama odos ląstelių regeneracija. Tokiu būdu suteikiamas iškart matomas odos patempimo poveikis, paryškinamas veido kontūras, gerinamas odos stangrumas ir tankis.

Kūną stangrinanti ir liekninanti procedūra

Procedūros metu atliekamas drėkinamasis  bio-reflex masažas, kuris idealiai tinka po svorio reguliavimo programos: stangrinami ir tonizuojami laisvieji audiniai, pašalinamos negyvos odos ląstelės, toksinai ir vandens perteklius, skatinama mikrocirkuliacija bei formuojamos kūno linijos.

Skaityti daugiau

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius