fbpx

Šiuoalikinė estetinė medicina siūlo injekcinius užpildus, modeliuojančius veido kontūrą, skruostų tūrį, koreguojančias veido raukšles.

Skruostų tūrį didinančios, veido kontūrą modeliuojančios hialurono rūgšties injekcijos leidžiamos giliai, kad būtų užpildytos tuštumos poodiniuose sluoksniuose. Skruostų injekcijos gali būti derinamos su injekcijomis į įdubusius ar patamsėjusius paakius, smakrą, lūpas, smilkinius.

Oda tampa lygesnė ir elastingesnė, veidui suteikiamas išraiškingumas. Pasiektas rezultatas išlieka 1–2 metus.

Injekcijoms naudojama didelės koncentracijos ir klampumo hialurono rūgšties preparatai „Juverderm Voluma“, „Teosyal Deep“.

Pažangi injekcijų formulė skatina epidermio ir dermos atsinaujinimą, kolageno sintezę, palaiko vandens balansą ir drėkina odą. Skruostų tūrio didinimas efektyviai veikia ir raukšles aplink nosį bei lūpas.

Kai injekcijų pageidaujamam rezultatui pasiekti neužtenka, CLINICUS  plastinės chirurgijos gydytojai Vilniuje ir Klaipėdoje atlieka klasikinį veido vidurinės ir apatinės dalies tempimą, skruostų pakėlimą riebalais arba implantais.

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2023 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda