fbpx

GINEKOLOGIJA

Klinikoje konsultuojame, diagnozuojame susirgimus ir gydome pacientes, kurių intymia sveikata rūpinasi patyrę ginekologai Michail Tarachovskij ir Marius Diržauskas.

Gydytojai atlieka estetines ir ginekologines operacijas, koreguoja dubens organų nusileidimą, konsultuoja ir padeda pasirinkti kontraceptines priemones.

Konsultacijos metu, esant poreikiui atliekami echoskopiniai, onkocitologiniai tyrimai, suteikiama pagalba pasirenkant gimdos spiralę, ją įvedant ar pašalinant.

Teikiamos akušerinės paslaugos, nėštumo diagnostika, pacientėms siūloma atlikti  nėštumo ir chromosominių anomalijų ankstyvąją diagnostiką, gerinti intymią sveikatą atliekant PRP (plazmoliftingas), lytinių lūpų plastiką, makšties siaurinimo procedūras.  

PRP procedūra ginekologijoje rekomenduojama tais atvejais, kai būtina pagerinti seksualinę moterų sveikatą profilaktiniais ar gydomaisiais tikslais. Trombocitais praturtintos plazmos injekcijos  efektyviai atjaunina, drėkina ir gerina lytinių organų bei audinių būklę ir tonusą.

Vaginalinis išsausėjimas, lytinio potraukio sumažėjimas, pasikeitusi psichologinė ir emocinė būsena, stresas ir nuolatinė nuotaikų kaita yra simptomai, kurie reikalauja atitinkamo dėmesio ir gydymo. PRP injekcijos ginekologijoje – tai yra vienas efektyviausių ir populiariausių būdų moters regeneracinių procesų stimuliacijai.

Ši estetinė procedūra padeda sumažinti diskomfortą moters intymiame gyvenime,  šalina gimdos kaklelio erozijas ir kitus moters lytinius uždegimus, gydo vaginalinį išsausėjimą,  greitina reabilitaciją pogimdyviniu laikotarpiu ar po intymių plastinių bei ginekologinių operacijų.

Nauja ir efektyvi paslauga –  vos 8 minučių trukmės intymios moters reabilitacijos procedūra su inovatyviu aparatu EXILIS ULTRA 360:

  • gydomas makšties laisvumas, sausumas, atstatomas tonusas;
  • suaktyvinama kraujotaka;
  • gydomas šlapimo nelaikymas.

 

Aparatas vienu metu nepertraukiamai skleidžia skirtingo ilgio radijo ir ultragarso bangas,  pasiekiančias net giliausius odos audinius. Bangų stiprumas ir intensyvumas kontroliuojamas patentuota kaitinimo bei vėsinimo sistema „360 Volumetric Heating“. Technologiją gali naudoti tik kvalifikuoti medicinos specialistai.

Pagrindiniai ginekologų profesinės veiklos principai – individualus požiūris į kiekvieną pacientę, kompleksinių priemonių taikymas, tausojančių ir efektyvių gydymo būdų parinkimas.

Kai pacientėms fizinį ir psichologinį diskomfortą sukelia pernelyg didelės ar asimetriškos lytinės lūpos, rekomenduojame lytinių lūpų plastiką.

Priklausomai nuo individualios situacijos, operacijos metu gali būti pašalintas lytinių lūpų odos perteklius,  koreguojama forma ir dydis.

Estetinė ginekologija – viena sparčiausiai besivystančių medicinos sričių. Moterų sveikata, komfortas ir pasitikėjimas savimi itin svarbūs intymiame gyvenime. Todėl estetinės ginekologijos dėka pašalinami dėl amžiaus, genetikos, ligų atsiradę įvairūs lytinės sveikatos sutrikimai bei psichologiniai kompleksai. 

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda