fbpx

Krūtų formos korekcija riebalais – populiari alternatyva krūtinės didinimui implantais. Šis būdas, kai naudojami pačios pacientės riebalų audiniai, tinka nuosaikiam krūtų koregavimui. Į krūtinę persodinus  iš kitų pacientės kūno vietų  nusiurbtas gyvas riebalų ląsteles, išgaunamas natūralesnis pilnesnių ir dailesnės formos krūtų rezultatas.

Riebalų persodinimas į krūtis įmanomas nusiurbus juos iš pačios pacientės pilvo, liemens, nugaros, šlaunų, vidinių kelių zonos. Ši procedūra – techniškai sudėtinga, todėl reikalauja ypatingo plastikos chirurgo kruopštumo ir nuoseklumo.

Kaip ir visi kiti kūno riebalai reaguoja į svorio pokyčius, hormonų svyravimus, taip ir po krūtų korekcijos riebalais jų forma gali keistis. Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kad įprastai prigyja tik apie 50-60 procentų persodintų riebalų.  Todėl siekiant ryškesnio ir ilgalaikio rezultato procedūrą gali tekti kartoti.

Krūtų didinimas riebalais atliekamas taikant bendrinę nejautrą: iš pradžių nusiurbiami pertekliniai riebalai iš kitų pacientės kūno vietų, po to jie filtruojami ir paruošiami persodinimui į krūtinę.

Šis krūtų korekcijos riebalais būdas leidžia suvienodinti asimetriškų krūtų formą ir apimtį. Persodintais riebalais krūtis įmanoma padidinti tik  ½-1 dydžiu, kai nusiurbiama iki 200 ml riebalų.

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda