fbpx
Search
Close this search box.

Krūtų formos korekcija riebalais – populiari alternatyva krūtinės didinimui implantais. Šis būdas, kai naudojami pačios pacientės riebalų audiniai, tinka nuosaikiam krūtų koregavimui. Į krūtinę persodinus  iš kitų pacientės kūno vietų  nusiurbtas gyvas riebalų ląsteles, išgaunamas natūralesnis pilnesnių ir dailesnės formos krūtų rezultatas.

Riebalų persodinimas į krūtis įmanomas nusiurbus juos iš pačios pacientės pilvo, liemens, nugaros, šlaunų, vidinių kelių zonos. Ši procedūra – techniškai sudėtinga, todėl reikalauja ypatingo plastikos chirurgo kruopštumo ir nuoseklumo.

Kaip ir visi kiti kūno riebalai reaguoja į svorio pokyčius, hormonų svyravimus, taip ir po krūtų korekcijos riebalais jų forma gali keistis. Taip pat svarbu atsižvelgti į tai, kad įprastai prigyja tik apie 50-60 procentų persodintų riebalų.  Todėl siekiant ryškesnio ir ilgalaikio rezultato procedūrą gali tekti kartoti.

Krūtų didinimas riebalais atliekamas taikant bendrinę nejautrą: iš pradžių nusiurbiami pertekliniai riebalai iš kitų pacientės kūno vietų, po to jie filtruojami ir paruošiami persodinimui į krūtinę.

Šis krūtų korekcijos riebalais būdas leidžia suvienodinti asimetriškų krūtų formą ir apimtį. Persodintais riebalais krūtis įmanoma padidinti tik  ½-1 dydžiu, kai nusiurbiama iki 200 ml riebalų.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda