fbpx
Search
Close this search box.

Krūtų didinimas

Kiekvienos moters kūnas, estetinis skonis ir poreikiai yra skirtingi, todėl CLINICUS plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai R. Bagdonas ir D. Daunoravičius siūlo platų krūtų didinimo operacijų pasirinkimą.

Krūtinės didinimas atliekamas naudojant silikoninius implantus. Geriausiam rezultatui pasiekti ši operacija dažnai kombinuojama su krūtinės pakėlimu ir / arba krūtų formos korekcija iš kitų pacientės kūno vietų nusiurbtais riebalais.
Didinant krūtis riebalais, atliekama kompleksinė procedūra, kai nuo pilvo, šlaunų ar vidinių kelių pusių per siaurus pjūvelius nusiurbiami riebalai. Be sąlyčio su oru, riebalai specialiu aparatu filtruojami ir paruošiami injekavimui. Riebalais atkuriamas jaunatviškas krūtų putlumas, užpildomas krūtų „tuštumas“ viršutinėje dalyje.
Riebalų suleidžiama kiek daugiau nei reikia, nes iš jų prigyja 40–60 proc., todėl pirmą mėnesį krūtys gali atrodyti kiek patinusios, vėliau dydis stabilizuojasi. Krūtų forma gali pradėti keistis nuo kūno svorio pokyčių ir hormonų svyravimų.

Novatoriški implantai, atitinkantys individualius lūkesčius

Atsižvelgiant į skirtingą moterų anatomiją ir individualius lūkesčius, krūtų didinimui CLINICUS siūlomi įvairūs implantai.

Nuo 1961 m., kai buvo sukurti pirmieji silikoniniai implantai, mokslinė pažanga ir technologijos pasiekė ženklių laimėjimų. Todėl šiuolaikinis krūtų didinimas – saugų ir ilgalaikį rezultatą užtikrinanti operacija, kai moterys gali pasirinkti ne tik populiariuosius – apvalaus ar anatominio profilio, bet ir novatoriškus implantų modelius.

CLINICUS plastinės chirurgijos gydytojai R. Bagdonas ir D. Daunoravičius krūtų didinimui naudoja tik patikrintų, sertifikuotų gamintojų „Motiva“, „Polytech“, „Mentor“ produktus. Pacientėms siūlomas žemo, vidutinio, aukšto ir labai aukšto profilio (nuo 225 iki 700+ ml) dydžių pasirinkimas.

Krūtinės didinimas ir silikoniniai implantai: ką reikia žinoti?

  • Subtilesnio skonio moterys baiminasi, kad krūtų didinimas apvalaus profilio krūtinės implantais duos nenatūraliai atrodančios krūtinės rezultatą. Tačiau tinkamai parinkus implanto profilio (atsikišimo) ir dydžio santykį, padidinta krūtinė atrodys dailiai. Šie implantai itin tinkami, kai krūtų viršutiniai poliai praradę putlumą.
  • Lašo formos anatominio profilio krūtų implantai itin tinka, kai putlumo stinga apatiniuose krūtų poliuose.
  • Ergonominio profilio implantų užpildas lanksčiai prisitaiko prie kūno padėties, todėl idealiai atkartoja natūralios krūtinės savybes. Šie implantai, remiantis plastinės chirurgijos gydytojų ir pacientų atsiliepimais apie krūtų didinimo rezultatus – aukso vidurys.
  • Apvalaus arba anatominio profilio krūtų implantai su poliuretanine danga savo forma nesiskiria nuo įprastinės dangos implantų. Išskirtinumas – po krūtų didinimo operacijos jie nepastebimi, o speciali danga mažina galimų komplikacijų riziką. Todėl šie implantai rekomenduojami pacientėms, kurios susidūrė su pooperacinėmis komplikacijomis arba pageidauja greitesnio implantų „susijungimo“ su kūno audiniais.

Konsultuoja ir nuotoliniu būdu

Krūtų didinimo operacijos kaina priklauso nuo įvairių veiksnių: pasirinkto didinimo būdo, implantų dydžio ir gamintojo, invidualios situacijos ir lūkesčių.
Krūtų didinimas, pacientės lūkesčiai, kaina ir kiti svarbūs klausimai, būtini tinkamam priešoperaciniam pasiruošimui, aptariami konsultacijos su plastinės chirurgijos gydytoju metu.

CLINICUS plastinės chirurgijos gydytojas R. Bagdonas krūtinės didinimo klausimais konsultuoja ir operuoja Klaipėdoje, dr. D. Daunoravičius – Vilniuje. Kituose miestuose ar užsienyje gyvenančias pacientes gydytojai konsultuoja ir nuotoliniu būdu (savo problemos aprašymą, lūkesčius, apimčių išmatavimus ir nuotraukas siųskite el. paštu: [email protected], [email protected]).
Po pirminio bendravimo internetu ir pacientei atvykus, plastinės chirurgijos gydytojas atliks tikslius matavimus, papildomai aptars su Jumis operacijos detales ir įvertins operacijos apimtį, pasiūlys tinkamo dydžio implantus arba kompleksinį sprendimą.

Ar Jums reikalinga krūtų didinimo operacija?

Taip, jeigu norite padidinti krūtų pilnumą ir projekciją (atsikišimą), pagerinti figūros proporcijas ar patobulinti savo išvaizdą ir labiau pasitikėti savimi.

Krūtų didinimas nepakelia labai nukarusių krūtų. Jeigu krūtys kabo labai žemai, siūloma atlikti kombinuotą krūtų didinimo su pakėlimu operaciją. Krūtų didinimas rekomenduojamas, kai krūtų vystymosi procesas jau sustojęs, kyla diskomfortas dėl krūtų dydžio, krūtys prarado savo formą, pilnumą ir apimtis, yra asimetriškos, viena arba abi krūtys natūraliai neišsivystė arba yra pailgos formos.

Krūtų didinimo operacija, atliekama esant bendrajai nejautrai, gali trukti 1–3 valandas. Plastinės chirurgijos gydytojas, atsižvelgdamas į pageidaujamą rezultatą, parinks tinkamiausią metodiką ir pjūvio vietą (po pieno liaukomis, pažastyse, spenelių zonoje). Po krūtų didinimo operacijos pacientės iš stacionaro išleidžiamos praėjus 1 parai.
Krūtų didinimas – viena populiariausių estetinės chirurgijos operacijų, po kurios 4 savaites būtina dėvėti specialią liemenėlę, riboti fizinį aktyvumą. Galutinis rezultatas po operacijos matomas praėjus 3 mėnesiams. Pacienčių atsiliepimai po šių operacijų – tik teigiami.
Krūtinės didinimo operacija nerekomenduojama jaunesnėms nei 18 metų merginoms (išskyrus išimtis, gavus tėvų sutikimą) ir per artimiausius metus ketinančioms pastoti moterims.

CLINICUS interneto svetainėje galite peržiūrėti krūtų didinimo galeriją „Prieš“ ir „Po“, susipažinti su kombinuotais plastinės chirurgijos gydytojų siūlomais estetinės medicinos sprendimais, matomi pacienčių atsiliepimai apie krūtų didinimą ir CLINICUS gydytojus. Taip pat rasite specialius pasiūlymus ir akcijas, sužinosite krūtų didinimo ir kitų paslaugų kainas, galimybę atlikti operaciją išsimokėtinai Lietuvoje oficialias pajamas gaunančioms pacientėms.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją