fbpx

Biorevitalizacija – tai gilus odos drėkinimas, kuris ypač svarbus siekiant kuo ilgiau išsaugoti odos sveikumą, grožį ir jaunystę. Procedūros metu į koreguojamas sritis suleidžiama koncentruota hialurono rūgštis be priedų, kuri traukia vandenį į odą ir taip palaiko odos drėgmę, neleidžia jai išsausėti.

Su metais natūraliai žmogaus organizme gaminamos hialurono rūgšties kiekis mažėja, o kasdienei odos priežiūrai naudojami drėkinantys kremai, serumai ar kitos kosmetinės priemonės nepasiekia ir nemaitina giliųjų odos sluoksnių.

Hialurono rūgšties injekcijos po oda skatina elastino ir kolageno gamybą, atkuriami natūralūs procesai, prasideda odos atsinaujinimas.

Biorevitalizacijos rezultatas: smulkios raukšlės išsilygina, oda tampa skaistesnė, gyvybingesnė, nyksta sausumo, tempimo pojūtis, todėl ši procedūra tinka bet kurio amžiaus žmonėms.

Procedūros atliekamos veido, kaklo, dekoltė srityje, ypač veiksmingai naikinamos smulkios raukšlės aplink akis. Norint pasiekti teigiamą efektą, paprastai prireikia 2–4 procedūrų, kurios atliekamos su 2 savaičių pertrauka. Po procedūrų kurso rezultatais galima džiaugtis apie pusmetį. Vėliau kursą reikia kartoti.

Tinkamiausias metų laikas giluminiam odos drėkinimui – ruduo ir pavasaris.  Žiemą odą išvargina ypač sausas uždarų patalpų oras,  klimatinės sąlygos – šaltis, žvarbus vėjas. Vasarą oda būna išsausėjusi ir nuvarginta saulės, todėl dažnai jaučiamas odos tempimas, oda pleiskanoja.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda