fbpx

Ne mažiau svarbi nosies plastinės operacijos dalis yra kvėpavimo funkcijos sutrikimų šalinimas atliekant nosies pertvaros operaciją kartu su nosies pertvaros korekcija. Įvairios traumos, nelaimingi atsitikimai, tiesiog iš prigimties kreiva nosies pertvara ar nosies kriauklių hipertrofija sukelia knarkimą, chroninę slogą, neigiamai veikia širdies ir kraujagyslių sistemos veiklą, gali atsirasti virškinimo sutrikimų. Nosies pertvaros operacija ne tik sugrąžina galimybę laisvai kvėpuoti, bet veikia ir kaip rimtesnių susirgimų prevencija.

Jeigu nusiskundimų dėl kvėpavimo nėra, nosies pertvara nepakrypusi, kaulinė dalis tiesi, bet nosies forma netenkina estetiniu atžvilgiu, tuomet plastinės chirurgijos gydytojas R. Bagdonas rekomenduoja atlikti nosies galo plastinę operaciją, trunkančią vos keliasdešimt minučių, kurios metu galima pakeisti nosies galiuko projekciją, suteikiant mažesnės, veido bruožų visumai proporcingos nosies išvaizdą. Po 5–7 dienų pacientas gali grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo.

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

Bendradarbiaujame:
Užpildų tiekėjai:
Kosmetikos tiekėjai:
Vizualizacijos sistema:
© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nemokamai
konsultacijai el. paštu

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius
  • Tomas Budrius

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda