fbpx
Search
Close this search box.

Gilios šypsojimosi raukšlės nuo nosies iki burnos kampelių, raukšlės lūpų kampeliuose, anatomiškai siauros lūpos – visos šios problemos nesudėtingai pašalinamos atlikus lūpų korekciją.

Hialurono rūgštis lūpoms pagerina odos kontūrą, sumažina įdubimus, atsiradusius dėl randų, traumų arba raukšlių. Hialuronas lūpoms suteikia pageidaujamą formą ir putlumą, atkuriamas suglebusių lūpų stangrumas, sugrąžinamas raudonis.

Lūpų putlinimas hialuronu – saugi ir efektyvi procedūra, kurią atlieka plastinės chirurgijos gydytojai CLINICUS Klaipėdoje ir Vilniuje. Uostamiestyje hialurono injekcijas į lūpas atlieka ir gydytoja dermatovenerologė A. Bagdonė. Lūpų putlinimo hialurono rūgštimi kaina priklauso nuo pageidaujamo rezultato.

Lūpų putlinimas hialurono rūgštimi – tai atitinkamo klampumo ir koncentracijos hialurono injekcijos, kurios švirkščiamos į poodinį sluoksnį.

CLINICUS naudojami tik saugūs ir sertifikuoti „Juverderm“ hialurono preparatai lūpoms: „Ultra 3“, „Smile“, „Volift“, „Volbella“ ir kt. Lūpų didinimui hialurono rūgštimi naudojami ir „Teosyal“ preparatai: „Global Action“, „RHA 2“.

Kokį hialurono rūgšties preparatą naudoti, nusprendžiama konsultacijos metu. Nuo pageidaujamo efekto ir naudojamo preparato priklauso ir lūpų injekcijos kaina.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda