Riebalų nusiurbimas (liposakcija) pašalina nepageidaujamų audinių perteklių pilvo srityje, nuo nugaros, šlaunų išorinių pusių, kelių vidinių pusių, žastų, pasmakrės. Riebalai išsiurbiami per nedideles, kelių milimetrų dydžio įpjovas, naudojami modernūs riebalų siurbimo aparatai ir bekontaktės su oru sistemos. Tokiu būdu išlaikomas iki 90 proc. riebaluose esančių kamieninių ląstelių gyvybingumas.
Nedidėjant bendram kūno svoriui ir ir bendram kūno riebalinio audinio kiekiui, nusiurbtos riebalinės ląstelės nebeatauga.
Riebalų nusiurbimas gali būti derinamas su pilvo plastine operacija po nėštumo deformuotai pilvo sienai sugrąžinti į pirminę padėtį ir pilvo tiesiųjų raumenų prasiskyrimui pašalinti.
Riebalų nusiurbimas nuo šlaunų pašalina poodinių riebalų perteklių, kai oda nepraradusi savo elastingumo. Kai šlaunų zonoje oda suglebusi, riebalų nusiurbimas derinamas su šlaunų pakėlimo technika. Tokiu būdu operacijos metu gali būti pašalinti ir riebalai, ir odos perteklius. Po procedūros šlaunys tampa proporcingesnės, o jų oda – lygesnė.
Riebalų nusiurbimo nuo šlaunų kainą gydytojas įvardins konsultacijos metu, apžiūrėjęs problemines vietas ir pasiūlęs tinkamiausią variantą pageidaujamam rezultatui pasiekti.
Nusiurbti riebalai – kamieninių ląstelių ir bioaktyvių faktorių šaltinis – gali būti persodinami į kitas kūno ar veido zonas, tokiu būdu jauninama veido, rankų, kaklo oda, atkuriama krūtų forma.
Panaudojant savo paties riebalines galima labai efektyviai ne tik modeliuoti kūno linijas, bet lyginti veido raukšles, padidinti lūpas, skruostus, smakrą, koreguoti randus, įgimtas ar po traumų atsiradusias veido deformacijas. Įprastai po persodinimo prigyja apie 60 procentų riebalų, todėl siekiant geresnio rezultato procedūrą gali tekti pakartoti.