fbpx

Sėdmenų plastika gali būti atliekama persodinant riebalus arba koreguojant implantais. Kompleksinis formavimas, kai sėdmenys didinami implantais ar nuo nuo pilvo ar kitų probleminių vietų nusiurbtais reibalais ir pakeliami, vadinamas  „The Brazilian Butt Lift“ ( BBL – liet. k. braziliškas sėdmenų pakėlimas).

Sėdmenų korekciją pacientai renkasi, kai siekiama riestesnę, stangresnę ir patrauklesnę formą suteikti genetiškai plokštiems sėdmenims. Operacija išsprendžia ne tik nepasitenkinimo sėdmenų forma ir dydžiu problemą, bet ir panaikina su amžiumi ar radikaliai numetus svorį atsirandančius nepageidaujamus pokyčius: odos suglebimą, sunykusį audinių pilnumą, suteikia figūrai  harmoningas proporcijas.

Pageidaujant koreguoti viršutinę sėdmenų dalį, įprastai naudojami silikoniniai implantai, kurie per nedidelius pjūvius, pasislepiančius tarpsėdmeninėje raukšlėje, įdedami į sėdmenų audinius. Pacientai, atsižvelgiant į kūno konstituciją ir asmeninius lūkesčius, gali rinktis kelių rūšių sėdmenų implantus: apvaliuosius, anatominius ir lašo formos. Pastarieji dažniausiai naudojami siekiant suteikti sėdmenims simetriją.

Kai siekiama pokyčių sėdmenų apatinėje dalyje, dažniausiai naudojamos persodinamų riebalų injekcijos. Iki 60 proc. perkeltų riebalų prigyja, todėl siekiant geriausio rezultato riebalų procedūros metu yra sušvirkščiama daugiau. Rezultatai yra ilgalaikiai, tačiau juos lemia senėjimo procesai, gyvenimo būdas, žalingi įpročiai ir svorio svyravimas.

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.

Plastinės chirurgijos ir estetinės medicinos klinika

PRENUMERUOTI NAUJIENAS

CLINICUS

VILNIUS

CLINICUS

Klaipėda

© 2020 visos teisės saugomos. CLINICUS.LT

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją
  • Dr. Rokas Bagdonas
  • Dr. Dainius Daunoravičius

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda