fbpx
Search
Close this search box.

Veido senėjimo požymiai atsiranda individualiai, kai nusileidžia išoriniai antakių kampai, viršutiniuose vokuose pastebimas odos perteklius, skruostai praranda putlumą, gilėja nosies ir lūpų raukšlės, jos pastebimos ir po smakru, ir ant kaklo.

Veido pakėlimas („Facelift“) – plastinė operacija, kurios metu atliekama veido, kaklo odos ir minkštųjų audinių korekcija. Procedūros metu pašalinami senėjimo požymiai, atkuriamas veido ovalas, suformuojamos veido kontūro linijos. Veido pakėlimas atliekamas per odos pjūvius natūraliai susiformavusiose odos raukšlėse ir ties plaukų augimo linija. Tokiu būdu tempiama ne tik veido oda, bet ir gilesni sluoksniai: raiščiai, raumenys.

CLINICUS plastinės chirurgijos gydytojai atlieka šias veido pakėlimo operacijas:

  • Klasikinį „Facelift“ – veido vidurinės ir apatinės dalies tempimą (kaktos pakėlimas, vidurinės veido dalies pakėlimas ir smakro arba kaklo korekcija, kaina – nuo 2 500 Eur).
  • Veido tempimą siūlais (kaina – nuo 800 Eur).
  • Endoskopinį kaktos ir antakių pakėlimą. Ši operacija gali būti atliekama kompleksiškai su viršutinių vokų plastine operacija (kaina – 1 200–1 600 Eur).

„Facelift“ veido pakėlimas derinamas ir su kitomis plastinėmis operacijomis: nosies korekcija, užpildų injekcijomis, riebalų persodinimu.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda