fbpx
Search
Close this search box.

Dantų griežimas (bruksizmas) gali sukelti įvairias sveikatos problemas: dantys tampa jautresni ir dyla, atsiranda įvairios dantų ligos, galvos, veido raumenų skausmas, sutrinka miegas.

Taip atsitinka dėl pernelyg stipraus, nesąmoningo dantų sukandimo arba griežimo apatinio ir viršutinio žandikaulio dantimis.

Moksliniai tyrimai rodo, kad retus dantų griežimo simptomus patiria 5–20 %,  bruksizmo nepageidaujamą poveikį jaučia nuolat apie 10 % žmonių.

Bruksizmas gali pasireikšti dienos arba nakties metu. Šis įprotis būdingas ir vaikams, ir suaugusiems. Jo atsiradimą įtakoja psichologiniai veiksniai (įtampa, nerimas, stresas).

Suleidus botulino toksiną į kramtomuosius raumenis plona adata, jie atpalaiduojami, formuojasi taisyklingi kramtymo relfeksai, bruksizmo požymiai sumažėja arba išnyksta.

Injekcijos nesukelia nemalonių pojūčių, po procedūros galite iš karto grįžti prie įprasto gyvenimo ritmo ir veiklos.

Jeigu pasibaigus botulinoterapijos poveikiui simptomai atsinaujina, procedūrą galima kartoti kas tris mėnesius. Injekcijos atliekamos per 10-15 minučių.

Efektyviai bruksizmą gydančios botulino toksino injekcijos atliekamos mūsų klinikose Vilniuje ir Klaipėdoje. Būtina išankstinė registracija.

 

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda