fbpx
Search
Close this search box.

Šiuolaikinė plastinė ir estetinė medicina siūlo daug įvairių veido raukšlių lyginimo galimybių: nuo klasikinių, endoskopinių plastinių operacijų, injekcijų užpildais iki grožio terapijos procedūrų.

Kokią raukšlių naikinimo procedūrą pasirinkti, geriausiai patarti gali patyręs plastinės chirurgijos gydytojas ir / arba gydytojas dermatologas, kuris įvertina problemos sudėtingumą, atsižvelgia į amžių, genetines savybes, gyvenimo būdą.

Ilgalaikis veido raukšlių lyginimo rezultatas pasiekiamas tik plastinės chirurgijos dėka.

Kaktos raukšlių problema išsprendžiama po endoskopinio kaktos ir antakių pakėlimo.

Kaklo raukšlės dingsta po riebalų nusiurbimo operacijos, o riebalų injekcijomis jauninamos ir kitos veido zonos.

Raukšlės, susidariusios veido vidurinėje ir apatinėje dalyse, naikinamos atliekant klasikinę veido tempimo operaciją.

Raukšlių lyginimas galimas ir be operacijų, nepaliekant randų. Ilgalaikis efektas, trunkantis 3–4 metus, pasiekiamas atliekant veido patempimą chirurginiais siūlais.

Grožio injekcijos turi terapinį poveikį prieš naujų raukšlių atsiradimą ir taip pat išlygina raukšles skirtingose veido zonose.  Viršutinėje veido dalyje atsirandančios mimikos raukšlės (pykčio ir nuostabos kaktoje,  aplink akis  – „žąsų kojelės)  pašalinamos botulino toksino injekcijomis.

Hialurono rūgšties užpildai skirti raukšlėms apatinėje veido dalyje koreguoti:  aplink lūpas (juoko raukšlės), putlumui skruostų srityje atkurti.

Vienas natūraliausių raukšlių lyginimo būdų – PRP injekcijos („plazmoliftingas“), užkertančios kelią veido odos senėjimui.

Trombocitais praturtinta plazma ne tik jaunina odą, bet ir naudojama plaukų slinkimui gydyti. Ši natūrali terapija sprendžia ir kitas odos problemas, turi stiprų poveikį audinių regeneracijai ir gijimui.

Raukšlės naikinimui, ypač aplink akis, naudojamas ir diodinis lazeris „Asclepion MeDioStar NeXT“ (Vokietija).

Veido odos būklei atkurti ir tęstinei priežiūrai namuose „Clinicus“ rekomenduoja ir Prancūzijoje pagamintas „Biologique Recherche“ kosmetines priemones.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda