The changes you expect

Plastic surgery, laser dermatology, and beauty therapy

Modern medicine, scientific knowledge- and creativity-based synergy is the cornerstone of the successful operation of the plastic surgeons of Clinicus.

CLINICUS

DOCTORS

Moderni medicinos, mokslo žinių ir kūrybos sinergija – CLINICUS plastinės chirurgijos gydytojų sėkmingos veiklos pagrindas. Estetinės chirurgijos centras įkurtas 2014 m. Klaipėdoje, netrukus atidarytas filialas Vilniuje.
CLINICUS plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai – ISAPS, Amerikos ir Lietuvos plastinės chirurgijos draugijų nariai. Dr. R. Bagdonas (Klaipėda) ir dr. D. Daunoravičius (Vilnius) sujungė Vilniaus ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetuose įgytas žinias, patirtį ir profesionalumą. Gydytojai stažuojasi užsienio klinikose, dirba mokslinį darbą, skaito mokslinius pranešimus tarptautinėse konferencijose ir pasauliniuose kongresuose. Specialistų praktika paremta ne tik ekspertų atsiliepimais apie estetinės medicinos laimėjimus, o realiai įgytomis naujausiomis žiniomis.

CLINICUS doctors are experienced specialists in their field who have long-term work expertise and are continuously enhancing their knowledge at scientific conferences and traineeships in foreign clinics.

PACIENTS

TESTIMONIALS

CLINICUS

NEWS

KONTAKTAI

SUSISIEKITE SU MUMIS

CLINICUS plastikos chirurgai – patyrę savo srities specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį ir nuolat gilinantys savo žinias mokslinėse konferencijose, stažuotėse užsienio klinikose.
Klaipėda
Vilnius