fbpx
Search
Close this search box.
Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Dr. Dainius Daunoravičius

LICENCIJA

MPL-17062/25779 (plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas).

Dr. Dainius Daunoravičius šioje srityje dirba nuo 2007 m. Jis yra Lietuvos plastinės chirurgijos draugijos narys, Tarptautinės estetinės plastinės chirurgijos draugijos (ISAPS) narys, Amerikos plastinės chirurgijos asociacijos (ASPS) narys. Chirurgas baigė Vilniaus universiteto Medicinos fakultetą, vėliau – tęstines doktorantūros studijas ir įgijo medicinos daktaro laipsnį. 2007–2016 m. dėstė Vilniaus universiteto Medicinos fakultete. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos žinias ir patirtį kaupė stažuodamasis Šveicarijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Turkijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Belgijoje, Italijoje, Japonijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Gydytojas D. Daunoravičius kartu su žmona Ieva, gydytoja akušere-ginekologe, augina 4 vaikus – Ūlą, Bernardą, Leoną ir Vincentą.

„Po operacijų pacientai ateina švytinčiais veidais, įveikę nepasitikėjimo savimi jausmą. Tai geriausias mūsų darbo įvertinimas.“

Dr. Dainius Daunoravičius

Iš kartos į kartą

Chirurgas D. Daunoravičius yra kilęs iš giminės, kurioje jau kelios kartos medikų, profesorių ir įvairių sričių menininkų. Medicina, menas ir muzika Dainių lydėjo nuo vaikystės. „Vaikystėje dažnai lankydavausi ligoninės skyriuose, kuriuose dirbo mano tėtis ir senelis, ir jų prasmingas gydytojo darbas man paliko didžiulį įspūdį. Daug laiko praleisdavau ir kito senelio, Dailės akademijos profesoriaus, dirbtuvėje, kur kartu lipdydavome, liedavome skulptūras iš gipso. Todėl atradus plastinę chirurgiją, kurią suvokiu kaip meno, mokslo ir medicinos sintezę, nekilo jokių abejonių“, – taip apie savo pašaukimą sako dr. D. Daunoravičius. „Pastaruoju metu senelio dirbtuvėje kartu vartome įvairių epochų skulptūrų knygas, pradedant Antika ir baigiant moderniuoju menu. Iš jų mokausi žmogaus kūno modeliavimo, su seneliu diskutuojame apie idealias proporcijas, lūpų, nosies, skruostų formas. Jas dailiname molio ar gipso formose ir stebime, kaip keičiasi lipdomas veidas. Tai labai įdomu ir naudinga – juk panašiai mes dirbame ir operacinėje,“ – priduria gydytojas.

Nuolatinis tobulėjimas vardan pacientų

„Plastinė chirurgija yra mano darbas ir laisvalaikis, puiki sritis nesibaigiančiam tobulėjimui. Mūsų specialybės žmonėms ypač svarbios naujausios žinios, atsiveriančios galimybės ir įsisavintos inovatyvios operacinės technikos bei taktikos. Štai kodėl bent 5 kartus per metus stažuojuosi užsienio klinikose, prenumeruoju naujausią mokslinę literatūrą. Manau, kad kiekvienam plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos specialistui didžiausią džiaugsmą kelia unikali galimybė keisti pacientų savijautą pozityvia linkme“, – sako gydytojas. Jis tikina, kad plastinė chirurgija toli gražu nėra užgaidų tenkinimas – tai teisėtų lūkesčių pildymas, neretai – ir būtinybė žmogaus gyvenime.
„Sėkmingai išsprendę žmogaus fizinę problemą, kartu padedame spręsti ir psichologines bėdas, ugdyti savivertę. Rezultatus aiškiai matome pooperacinių vizitų metu – pacientai ateina nušvitusiais veidais, laimingi ir pasitikintys savimi. Man ypač malonu matyti šią išorinių ir vidinių pokyčių padovanotą harmoniją – tai geriausias mūsų darbo įvertinimas.“

Sertifikatai:

PACIENTŲ

ATSILIEPIMAI

Nesiryžtate pokyčiams, nors jiems jaučiate didelį poreikį? Kviečiame pradėti nuo profesionalios asmeninės konsultacijos.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius