Specialistų konsultacijos

CLINICUS plastikos chirurgai konsultuoja estetinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klausimais Vilniuje ir Klaipėdoje.

Plastikos chirurgo konsultacija būtina ruošiantis bet kokiai plastinei operacijai: krūtų didinimo, mažinimo, pakėlimo, nosies korekcijai, kūno kontūro ar veido operacijoms.

Konsultacijos metu plastinės chirurgijos gydytojas teirausis apie Jūsų sveikatos būklę, vartojamus vaistus, ankstesnes operacijas, pasiūlys 3D “Crisalix” modeliavimą veido ar kūno prognozuojamiems pokyčiams įvertinti po operacijos.

Taip pat gali būti paskirti būtini priešoperaciniai tyrimai, o Jūs pasidalinsite savo lūkesčiais ir papasakosite apie pokyčius, kurių tikitės. Gydytojas Jus apžiūrės, pasiūlys geriausią sprendimą, supažindins su pageidaujamos operacijos eiga, paaiškins, kaip pasiruošti operacijai ir koks laukia pooperacinis laikotarpis.

Plastinės chirurgijos gydytojo konsultacija galima ir internetu, kai pacientai savo trumpą problemos aprašymą su nuotraukomis gali atsiųsti gydytojams el. paštu: dr. R. Bagdonui – bagdonas@clinicus.lt, dr. D. Daunoravičiui – daunoravicius@clinicus.lt.

“Clinicus Klaipėda” plastikos chirurgas dr. R. Bagdonas konsultuoja asmeniškai ir nemokamai, kai:

  • po konsultacijos registruojamasi operacijai, atliekamas avansinis mokėjimas grynaisiais ar kreditine kortele.
  • konsultacija vyksta nuotoliniu būdu, kai pacientai kreipiasi elektroniniu paštu bagdonas@clinicus.lt.

„Clinicus Klaipėda“ konsultuoja ir gydo pacientus įvairių sričių specialistai:

Gydytojas dermatologas: konsultuoja, atlieka odos darinių diagnostiką, gydo veido ir kūno odos ligas.

Odos susirgimams šalinti parenkamas medikamentinis gydymas, kuris pagal poreikį derinamas su gydomosiomis procedūromis.

Lazeriu „QuadroStar Pro Yellow“ šalinamos estetinės veido odos problemos: pigmentinės dėmės, kraujagysliniai dariniai, išsiplėtę kapiliarai, veido raudonis, hemangiomos.

Lazeriu „MeDioStarNeXT Pro“ gydoma aknė: šalinami porų kamščiai, mažinama riebalų gamyba, užkertamas kelias pūlingų darinių susidarymui. Taip pat atliekama ilgalaikė depiliacija.

Radiochirurginiu aparatu „Curis“ šalinami apgamai, karpos, išvešėjusios riebalinės liaukos, kandilomos ir kiti gerybiniai odos dariniai.

Gydytoja dermatologė teikia estetinės medicinos paslaugas: atlieka PRP procedūras, botulino toksino, hialurono rūgšties injekcijas, ilgalaikę depiliaciją lazeriu, inovatyvias šalčio terapijos (kriolipolizės) procedūras „CryoSlim“ aparatu. „Clinicus Klaipėda“ dirba gydytoja Agnė Bagdonė.

Otorinolaringologas: konsultuoja, diagnozuoja ir gydo pacientus, sergančius ausų, nosies, gerklės ligomis.

Atliekama viršutinių kvėpavimo takų endoskopija, žnyplinė biopsija iš LOR organų, žandinio ančio punkcija, šalinami svetimkūniai ir stabdomas kraujavimas, šalinamos papilomos iš nosies ir ryklės ir kt. „Clinicus Klaipėda“ dirba gydytojai Ingrida Anužytė ir Modestas Maslovas.

Krūtų chirurgas: „Clinicus Klaipėda“ gydytoja Miglė Stakytė konsultuoja moteris ir diagnozuoja gerybinius ir piktybinius krūtų susirgimus, atlieka krūtų echoskopijas, operuoja.

Pilvo chirurgas: konsultuoja, diagnozuoja ir gydo pacientus, sergančius tulžies pūslės ir latakų, skrandžio, dvylikapirštės žarnos, žarnyno ir išangės ligomis. Pilvo chirurgas atlieka vidaus organų echoskopinius tyrimus. „Clinicus Klaipėda“ konsultuoja gydytojas Marijus Ambrazevičius.

Urologas: konsultuoja, diagnozuoja ir gydo pacientus, sergančius šlapimo takų ir prostatos, inkstų, šlapimo pūslės, sėklidžių onkologiniais susirgimais, atlieka echoskopinius tyrimus, biopsijas, punkcijas. „Clinicus Klaipėda“ dirbantis gydytojas Viktoras Raševskis atlieka įvairias urologines operacijas, sėklidžių protezavimą implantais po sėklidžių šalinimo operacijų.

Ginekologas: konsultuoja pacientes ir gydo įvairias ginekologines patologijas, atlieka estetines ir ginekologines tausojančias operacijas, dubens organų nusileidimo korekciją ir diagnostiką, nėštumo ir chromosominių anomalijų ankstyvąją diagnostiką, padeda pasirinkti kontraceptines priemones.

„Clinicus Klaipėda“ dirba gydytojas Michail Tarachovskij.

Skaityti daugiau

Registracija vizitui

pasirinkite miestą
  • Vilnius
  • Klaipėda