fbpx
Search
Close this search box.

Kai užpildai nesuteikia ilgalaikio ir pageidaujamo rezultato,  lūpų formos korekcijai bei veido proporcijoms atkurti atliekama procedūra „Lip Lift“.  Lūpos taip pat gali būti koreguojamos riebalais arba implantais.

Pakeliant viršutinę lūpą, pasiekiamas estetinis santykis tarp burnos vidurio, nosies ir smakro pagal proporciją 1/3 ir 2/3.

Siūlo plonumo pjūvis daromas po šnervėmis, viršutinės lūpos oda pakeliama į reikiamą aukštį, vizualiai sumažinamas tarpas tarp nosies ir lūpų. Odos perteklius pašalinamas, krašteliai susiuvami.

Tokiu būdu keičiama viršutinės lūpos forma ir tūris, nes viršutinė lūpa gali susiaurėti dėl su amžiumi atsirandančio odos suglebimo, arba būti genetiškai paveldėtas reiškinys.

Gali būti mažinamas ir viršutinės lūpos ilgis, kai padidinami matomi rausvieji krašteliai (vermiliumas) arba pabrėžiamas vadinamasis „Kupidono lankas“ („Cupid‘s Bow“).

Nors „Lip Lift“ vadinama plastine operacija, „Clinicus“ plastikos chirurgai linkę ją vadinti „Grožio procedūra“.

Ilgalaikį efektą suteikianti lūpų plastika nereikalauja jokio specialus paciento pasiruošimo – prieš procedūrą būtina tik konsultacija su gydytoju ir kraujo tyrimai.

„Lip Lift“ trukmė – apie 40-45 min., procedūra atliekama vietinėje nejautroje. Vykti į namus galima tą pačią dieną.

„Clinicus Vilnius“ plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius atlieka lūpų korekcijas riebalais ir implantais.

Lūpų putlinimas riebalais suteikia ilgalaikį, natūralų putlumo efektą, koreguojama lūpų forma, pašalinama jų asimetrija. Idealiam kosmetiniam efektui pasiekti procedūrą gali tekti kartoti, nes po operacijos prigyja tik dalis (apie 40-5 proc.) riebalų.

Lūpų korekcijai taip pat gali būti naudojami specialūs, nuo 3 mm dydžio implantai. Putlinti ir didinti galima vieną arba abi lūpas.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda