fbpx
Search
Close this search box.

„Clinicus Klaipėda“ konsultuoja ir gydo pacientus įvairių sričių specialistai. Teikiame kompleksines paslaugas, kad kiekvienas klinikos pacientas gautų profesionalią paslaugą.

Gydytojas dermatologas: konsultuoja, atlieka odos darinių diagnostiką, gydo veido ir kūno odos ligas. Odos susirgimams šalinti parenkamas medikamentinis gydymas, kuris pagal poreikį derinamas su gydomosiomis procedūromis.

Lazeriu „QuadroStar Pro Yellow“ šalinamos pigmentinės dėmės, kraujagysliniai dariniai, išsiplėtę kapiliarai, veido raudonis, hemangiomos.

Lazeriu „MeDioStarNeXT Pro“ gydoma aknė: šalinami porų kamščiai, mažinama riebalų gamyba, užkertamas kelias pūlingų darinių susidarymui. Taip pat atliekama ilgalaikė depiliacija.

Radiochirurginiu aparatu „Curis“ šalinami apgamai, karpos, išvešėjusios riebalinės liaukos, kandilomos ir kiti gerybiniai odos dariniai.

Gydytoja dermatologė atlieka PRP procedūras, botulino toksino, hialurono rūgšties injekcijas, šalčio terapijos (kriolipolizės) procedūras „CryoSlim“ aparatu.

„Clinicus Klaipėda“ dirba gydytoja Agnė Bagdonė.

Otorinolaringologas: konsultuoja, diagnozuoja ir gydo pacientus, sergančius ausų, nosies, gerklės ligomis.

Atliekama viršutinių kvėpavimo takų endoskopija, žnyplinė biopsija iš LOR organų, žandinio ančio punkcija, šalinami svetimkūniai ir stabdomas kraujavimas, šalinamos papilomos iš nosies ir ryklės ir kt.

„Clinicus Klaipėda“ dirba gydytojai Jūratė Diržauskienė,  Ingrida Anužytė,  Inga Katutienė. 

Krūtų chirurgas: „Clinicus Klaipėda“ gydytojai konsultuoja moteris ir diagnozuoja gerybinius ir piktybinius krūtų susirgimus, atlieka krūtų echoskopijas, operuoja.

Pilvo chirurgas: konsultuoja, diagnozuoja ir gydo pacientus, sergančius tulžies pūslės ir latakų, skrandžio, dvylikapirštės žarnos, žarnyno ir išangės ligomis. Pilvo chirurgas atlieka vidaus organų echoskopinius tyrimus.

,,Clinicus Klaipėda“ konsultuoja pilvo chirurgas Vitalijus Eismontas ir gydytojas Marijus Ambrazevičius. 

Ginekologas: konsultuoja pacientes ir gydo įvairias ginekologines patologijas, atlieka estetines ir ginekologines tausojančias operacijas, dubens organų nusileidimo korekciją ir diagnostiką, nėštumo ir chromosominių anomalijų ankstyvąją diagnostiką, padeda pasirinkti kontraceptines priemones.

„Clinicus Klaipėda“ dirba gydytojai Marius Diržauskas ir  Michail Tarachovskij.

Ortopedas-traumatologas: konsultuoja pacientus traumų ir sužalojimų gydymo klausimais, chirurginiu būdu išsprendžia judamojo aparato deformacijas, atlieka intrasąnarinės medikamentų injekcijas.

„Clinicus Klaipėda“ dirba gydytojai Arnoldas Rudokas ir Marijus Žvikas.

Echoskopuotojas: atlieka minkštųjų audinių (odos, poodinių darinių, seilių liaukų), krūtų, limfmazgių raumenų ir sąnarių (po traumų ir sergant degeneracinėmis ligomis), kraujagyslių (kaklo ir kitų sričių), periferinių nervų, skydliaukės, pilvo organų echoskopinius tyrimus. Konsultacijos metu išsamiai paaiškinami radiniai, tolimesnė veiksmų eiga.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda