fbpx
Search
Close this search box.

Po plastinės operacijos dingo skausmai ir virškinimo problemos

F dydžio krūtinė Anglijoje gyvenančiai moteriai kasdien sukeldavo diskomfortą. Nagų specialiste dirbančiąją ilgą laiką kamavo nugaros skausmai. Po gimdymo, atlikus Cezario pjūvį, atsirado kitos problemos.

„Net ir labai stengdamasi, negalėjau įtraukti pilvo. Sutriko virškinimo sistemos veikla – nebegalėjau reguliariai tuštintis. Ir dar  tas nemalonus pojūtis, lyg ties šonkauliais mano kūne kažkas ne taip“, – prisimena ji.

Pavargusi nuo šių negalavimų moteris nusprendė ieškoti pagalbos. Renkantis plastikos chirurgą – įprastas kelias: draugių ir pažįstamų atsiliepimai, informacijos paieška internete.

Pasirinkusi „Clinicus Klaipėda“, Simona konsultacijos dėl krūtų mažinimo metu plastikos chirurgui dr. Rokui Bagdonui papasakojo ir apie savo problemas pilvo srityje.

„Gydytojas pasiūlė kompleksinį sprendimą: vienos operacijos metu sumažinti ir pakelti krūtinę, tuo pačiu pasižiūrėti, kas žemiau. Trumpiau tariant, ne tik pasirūpinti estetiniu pilvo vaizdu, bet ir išspręsti plika akimi nematomus, bet normaliai gyventi trukdančias fiziologines problemas“,  – prisimena klinikos pacientė.

Operacijos metu mažinant krūtis nuo F iki D dydžio, pašalinta beveik 700 g odos ir poodinių audinių. Atliekant pilvo plastiką, atstatyti plyšę pilvo raumenys, pašalinta didelė bambos išvarža, pilvo šonuose nusiurbta per 600 ml riebalų.

Dukrą auginanti dr. R. Bagdono pacientė sako, kad reabilitacinis laikotarpis buvo neįtikėtinai lengvas. Nors kompleksinė operacija, dažnai vadinama „Mommy Makeover“,  truko palyginti ilgai – puspenktos valandos.

klaipeda plastikos chirurgas

Naują meilę Lietuvoje atradusi ir į gimtinę naują šeimą kurti grįžtanti moteris juokiasi, kad mielai pakartotų viską dar kartą: „Gydytojas buvo užsiminęs, kad chirurgui krūtų mažinimas yra sudėtingesnė operacija nei krūtų didinimas, tačiau pacientėms – atvirkščiai: po mažinimo patiriama ženkliai mažiau nemalonių pojūčių.“

 

 

 

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją