fbpx
Search
Close this search box.

Pilvo plastika ir riebalų nusiurbimas: pacientę nustebino rezultatas

Pilvo korekcija su riebalų nusiurbimu

“Turėjau tik du klausimus: ar iš viso tokį baisų pilvą galima sutvarkyti ir kiek tai kainuoja. Gydytojas pasakė, kad padarys gražiai. Ir padarė!” – prisimena “Clinicus Klaipėda“ pacientė Rima.

Plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas moteriai atliko pilną pilvo plastiką su riebalų nusiurbimu.

Ponios Rimos teigimu, iki tol ji neturėjo patirties su jokiomis grožio operacijomis. Apie daktarą sužinojo internete, užsuko užsiregistruoti konsultacijai: „Pasitikęs personalas buvo malonus ir draugiškas. Nusprendžiau neieškoti kitų variantų.“

Du vaikus užauginusi Rima dirba vaikų darželyje. Asmeninį gyvenimą, tapus našle, kūrė iš naujo. Iki pilnos laimės trūko nedaug – pakoreguoti kūno kontūrus ir sugrąžinti pasitikėjimą savimi.

„Buvau maloniai nustebinta,  kaip gydytojas nuoširdžiai rūpinosi, o labiausiai sužavėjo operacijos rezultatas, kuris buvo geresnis nei galėjau įsivaizduoti. Manau, kad nuotraukos prieš operaciją ir po – iškalbingos“, – sako Rima.

Plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas sako, kad tobulėjančios plastinių operacijų technikos ir naudojama moderni aparatūra padeda pasiekti vis įspūdingesnių rezultatų.

„Pacientės atveju reikėjo pašalinti riebalinio audinio sankaupas probleminėse zonose, odos perteklių ir jos būklę.  Vienas naujausių riebalų nusiurbimo aparatų, kurį naudojame, veikia vibraciniu principu. Dėl sukeltų žemų dažnių virpesių riebalai nuteka per kelių milimetrų diametro kaniulę,  įvestą per tokio paties dydžio pjūvį odoje.

Kaniulė, judėdama pirmyn atgal ir dar besisukdama  aplink savo ašį sukelia infragarso bangas ir suardo riebalinius audinius. Tad jie lengviau ir didesne apimtimi nusiurbiami, operacija su aparatu „Euromi Lipomatic“  sukelia mažesnį diskomfortą, trumpėja pooperacinis gijimas, susidaro mažiau kraujosruvų.

„Kad pilvo plastikos rezultatas nepakistų, po operacijos būtina dėvėti kompresinę aprangą.  Labai svarbu, kad būtų laikomasi nurodymų ir rekomendacijų. Perteklinio audinių skysčių kaupimuisi, tinimų atsiradimui kelią užkerta, gijimo eigą spartina limodrenažiniai masažai rankomis. „Clinicus Klaipėda“ šią paslaugą siūlome savo pacientams, kad būtų skatinamas limfos aktyvumas ir spartinama medžiagų apykaita“, – sako dr. R. Bagdonas.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją