fbpx
Search
Close this search box.

Naujos kartos riebalų nusiurbimas su „Euromi Lipomatic“

liposkulptūravimas mažiau skausmo daugiau efekto

Kūno formoms koreguoti „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgai naudoja vieną moderniausių aparatų, kurį sukūrė Belgijos kompanija „EUROMI N.I.L. Nutational Infrasonic Liposculpture“.

Lipoplastikai skirta sistema sertifikuota ir Europos Sąjungoje, ir JAV Maisto bei vaistų administracijoje (ang. k. FDA).

Klinikiniais tyrimais įrodyti pagrindiniai skirtumai tarp naujausių technologinių lipoplastikos sprendimų, pagrįstų žemo dažnio virpesiais ir tradicinių riebalų atsiurbimo įrenginių:

  • mažiau mėlynių ir patinimų;
  • lygesnis rezultatas odos paviršiuje;
  • daugiau tikslumo, nepažeidžiami jungiamieji audiniai ir venos;
  • mažiau diskomforto ir didesnis efektyvumas šalinant riebalinius audinius;
  • trumpesnis reabilitacinis laikotarpis po procedūros;
  • universaliai galima naudoti visoms kūno zonoms.

Platesnės galimybės moterims ir vyrams

„Naująjį riebalų nusiurbimo aparatą „Lipomatic Eva“ įsigijome dar 2020 metais, rezultatai džiugina ir mus, gydytojus, ir pacientus. Kol kas tai – vienintelė naujos kartos technologija estetinėje medicinoje su vibracija, naudojama riebalams nusiurbti ir, esant reikalui –  persodinti. Su šiuo įrenginiu išgaunama 3-4 daugiau regeneruojančių ląstelių nei bet kada anksčiau“, – sako „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas.

Su „Euromi Lipomatic” atliekama klasikinė riebalų siurbimo procedūra (liposakcija) – nuo pilvo, liemens, vidinės ir išorinės šlaunų pusių, koreguojama kelių, rankų, nugaros sėdmenų, smakro, kaklo forma ir kt.

Dr. R Bagdono teigimu, naujasis aparatas atvėrė platesnes galimybes greičiau ir su trumpesniu reabilitaciniu laikotarpiu atlikti paviršinę, mikro liposakciją, mažinti krūtis, liftinguoti pasirinktas kūno zonas. Taip pat koreguoti žastų ar pečių juostą vyrams, aparatas puikiai tinka gydant ir ginekomastiją vyrams (krūtinės liaukų išvešėjimą).

Saugus ir pažangus įrenginys leidžia maksimaliai sutrumpinti ir palengvinti procedūros eigą, pažeista oda greičiau ir lengviau atsistato, o lokalizuotos riebalų sankaupos efektyviau pašalinamos. Nusiurbiamų riebalų kiekis gali siekti iki 5 l.

„Euromi Lipomatic Eva” taip pat naudojamas limfedemos – limfotakos sutrikimams gydyti. Dėl padidėjusio limfos kiekio ši liga pasireiškia rankų, kojų, veido, kaklo, liemens ar genitalijų tinimu.

Kaip veikia „Euromi Lipomatic Eva“?

Naujos kartos liposakcinio aparato kaniulė juda pirmyn, atgal ir apie savo ašį, skleisdama žemo dažnio vibracijas. Toki nutaciniai judesiai, pagįsti švytuoklės principu,  atskiria riebalinius audinius nuo kitų, jų nepažeidžiant.

Kaniulės judėjimas vyksta mažesniame nei 20 Hz infragarso fone, skleidžiama vibracija blokuoja skausmo receptorius. Todėl procedūros metu pakanka tik vietinio nuskausminimo.

Liposakcija su  „Euromi Lipomatic Eva“ mažina  būtinybę atlikti papildomą odos patempimą, nes kaniulės vibracijos gerina kolageno gamybą ir didina odos elastingumą. Šiuo aparatu nusiurbti riebalai gali būti naudojami persodinimui į kitas paciento kūno zonas: suleistos ląstelės tolygiai pasiskirto ir efektyviai prigyja.

Jau tą pačią dieną po riebalų nusiurbimo pacientas gali vykti namo, po 2-3 dienų sugrįžti į kasdienį gyvenimo ritmą. Mėnesį laiko po liposakcijos rekomenduojama aktyviai nesportuoti ir dėvėti specialius kompresinius rūbus.

Po liposkulptūravimo gali likti vos matomi, 2-6 milimetrų dydžio randeliai, kurie ilgainiui tampa nebepastebimi. Geresniam efektui užtikrinti po riebalų nusiurbimo rekomenduojamas limfodrenažinio masažo rankomis procedūrų kursas (šios paslaugos taip pat teikiamos „Clinicus Klaipėda”, vienas masažo seansas pacientas dovanojamas).

 

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją