fbpx
Search
Close this search box.

Žmogaus kūnas, išvaizda gali pasikeisti dėl įgimtų anomalijų, patirtų traumų, susirgus įvairiomis ligomis. Diskomfortą gali kelti ir neigiamo svorio metimo padariniai, kai sportu ir sveika mityba neįmanoma atkurti kūno kontūrą. Fizinę ir emocinę būklę neigiamai veikia ir su amžiumi ryškėjantys kūno senėjimo procesai, kai oda praranda stangrumą, elastingumą ir trukdo visaverčiam gyvenimui. Šiuolaikinė plastinė chirurgija išsprendžia ir estetines, ir sveikatos problemas. Kūno kontūro atstatymas užtikrina, kad kūnas atrodytų patraukliai, o lieknėjimo pastangos turėtų ilgalaikį ir matomą rezultatą.

CLINICUS teikiamos šios kūno kontūro operacijų paslaugos:

  • Sėdmenų didinimas.
  • Riebalų nusiurbimas ir persodinimas.
  • Pilvo, žastų, sėdmenų plastinės operacijos.
  • Šlaunų pakėlimas.

Tokiais atvejais, kai pilvo siena išlieka laisva net ir po aktyvių fizinių pratimų bei dietos, rekomenduojama atlikti vieną iš kūno kontūro korekcijų – pilvo plastinę operaciją.

Riebalų persodinimas yra sparčiai populiarėjanti plastinės chirurgijos sritis. Tai procedūra, kurios metu paciento kūno formos koreguojamos naudojant jo paties riebalus. Riebalinis audinys yra kamieninių ląstelių ir bioaktyvių faktorių šaltinis, todėl riebalų persodinimu galima ne tik koreguoti kūno linijas, bet ir jauninti veido, rankų ar kaklo odą.

Riebalų siurbimas (liposakcija) – viena dažniausiai atliekamų plastinių operacijų, ypač populiari Vakarų šalyse. Pagrindinė jos funkcija – kūnui suteikti patrauklią išvaizdą. Priklausomai nuo individualių kiekvieno žmogaus kūno savybių, riebalai gali kauptis skirtingose vietose, ypač tokiose, nuo kurių jų pašalinti nepadeda nei sportas, nei dietos. Dažniausiai riebalai siurbiami nuo pilvo, juosmens, šlaunų, nugaros, kelių vidinių pusių, žastų ar pasmakrės.

Kūno kontūrų operacijos padeda susigrąžinti pasitikėjimą savimi, pamilti save iš naujo, pajusti vidinę ir išorinę harmoniją. „Svarbu suprasti, kad riebalų siurbimas ar kita kūno kontūro korekcija nėra dietos ir sporto pakaitalas ar būdas svorio mažinimui. Liposakcija – tai būdas modeliuoti kūno kontūrą, dailinti jį mažinant nepageidaujamų riebalinių ląstelių sankaupas“, – sako CLINICUS KLAIPĖDA plastinės chirurgijos gydytojas R. Bagdonas.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda