fbpx
Search
Close this search box.

Odos ląstelių išaugos, atsiradusios bet kurioje kūno vietoje dėl virusų sukeltų infekcijų, vadinamos karpomis. Įprastai karpos nėra skausmingos, tačiau atsiradusios matomoje kūno vietoje sukelia diskomfortą.

Karpų gydymas reikalingas, jeigu jaučiate skausmą, patiriate estetinių ar funkcinių nepatogumų. Verta nepamiršti, kad karpos gali išnykti savaime, tačiau imunitetui nusilpus, jos auga ir plinta po visą kūną.

Šiuolaikinė medicina siūlo įvairių būdų karpoms šalinti. CLINICUS Vilniuje ir Klaipėdoje šiuos gerybinius odos paviršinio sluoksnio navikus šalina radiochirurginiu būdu. Karpų šalinimas radijo bangomis užtikrina karpų audinio sunaikinimą, tausojant aplink esančius sveikus audinius. Šis neoperacinis metodas yra vienas saugiausių ir efektyviausių.

Pagrindinis karpų gydymo tikslas ‒ paveikti karpą iki pat jos šaknų ir taip užkirsti kelią jos atsinaujinimui. Karpų šalinimas radijo bangomis atliekamas per mikroskopinius audinių pjūvius, naudojant chirurginį elektrodą.

CLINICUS KLAIPĖDA karpas nuo pėdų, nuospaudas, įaugusius, deformuotus nagus šalina, nagų ir pėdų odos grybelį gydo ir gydomojo pedikiūro specialistė.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją

Registracija vizitui

Clinicus Vilnius

Registracija vizitui

Clinicus Klaipėda