fbpx
Search
Close this search box.

Kodėl pacientės sugrįžta pas plastikos chirurgą?

Grožio srityje dirbanti Tamara ilgai ruošėsi pokyčiams ir kruopščiai rinkosi gydytoją, kuriam planavo patikėti savo veidą ir kūną. O priėmusi sprendimą, ryžosi 3 plastinėms operacijoms.

„Reikėjo pasiruošti morališkai: rinkau informaciją įvairiuose internetiniuose forumuose, skaičiau atsiliepimus. Nuėjau į konsultaciją pas vieną plastikos chirurgą – visiškai nesutapo bendras emocinis fonas.

Atvykau pas kitą – pasijutau, lyg būčiau ne moteris, o viena iš operacinės konvejeryje pjaustomų besielių daiktų.  Trečias kartas nemelavo, kai susitikau su daktaru Dainiumi Daunoravičiumi“, – prisimena „Clinicus Vilnius“ pacientė.

Įgimtos gilios akys ir gimdymo padariniai

Tamarai atliktos trys plastinės operacijos: vokų pakėlimas ir krūtų korekcija, vėliau – pilvo plastika. Po pirmojo vizito į kliniką mama, viena auginanti dukrą ir gyvenanti Vilniaus priemiestyje, norėjo daugiau.

Tamara prisipažįsta, kad nepasitenkinimo savimi priežastys – panašios, su kuriomis susiduria daugelis moterų po gimdymo.

171 cm ūgio ir 57 kg svorio pacientė daug svorio priaugo per nėštumą, A dydžio krūtinė nukaro, atsirado krūtų asimetrija, išsitampė pilvo oda.

Vienuolika metų po gimdymo ji bandė atstatyti savo kūno formas sportu ir sveika mityba, nereikalingi kilogramai nutirpo. Tačiau vieną dieną atėjo suvokimas, kad niekada kaip anksčiau nebegalės dėvėti suknelių be liemenėlės ar gerai jaustis su maudymosi kostiumėliu.

Sulaukusi 33-ejų metų, iš prigimties turinti gilias, šiek tiek įdubusias akis moteris estetinį vaizdą, atsispindintį veidrodyje, bandė taisyti savarankiškai, prisiaugindama blakstienas. Vėliau pastebėjo, kad nusileidę vokai – ypač ties kairiąja akimi, jau trukdo regėjimui.

Vidinis krūtų pakėlimas – be papildomų išorinių pjūvių

Po konsultacijų dr. D. Daunoravičius Tamarai atliko pirmąją kompleksinę operaciją, kurios metu koreguoti viršutiniai vokai ir krūtinė: „Labai kruopščiai buvo parenkami implantai pagal savo formą ir dydį, kad būtų išspręstos esamos estetinės problemos.

Krūtų speneliai sugrąžinti į vienodą aukštį“,- pasakoja „Clinicus Vilnius“ pacientė. Šiandien ji prisipažįsta, kad jaučiasi laiminga ir mėgsta užsisakyti vis naujas C dydžio liemenėles.

Pasak plastiko chirurgo, vidinis krūtų pakėlimas nereikalauja papildomų išorinių pjūvių, šis metodas leidžia ne tik suvienodinti spenelių aukštį, bet ir pakelia krūtis iki 2,5-3 cm.

Antrą kartą Tamara grįžo į kliniką net neabejodama, kad planuojama abdominoplastika su riebalų nusiurbimu taip pat bus atlikta idealiai: „Kaip galima nesugrįžti pas tokį daktarą, kuriam rūpi, kad pooperaciniai randai būtų kuo mažiau matomi, o gijimo procesas – komfortiškesnis.

Gydytojas skleidžia teigiamą energiją,  yra atviras ir nuoširdus, rūpinasi reabilitaciniu laikotarpiu. Nepaisant to, ar būtų savaitgalis, ar šventinės dienos“, – pasakoja Tamara apie priežastis, kurios paskatino po pirmųjų pokyčių sugrįžti į „Clinicus Vilnius“ dar kartą.

Svarbiausias dalykas, anot jos – abipusis pasitikėjimas tarp daktaro ir paciento: „Kai kiti konsultavę plastikos chirurgai net neužsiminė apie tam tikrus dalykus, kurie po operacijos galėtų pakenkti mano išvaizdai, Dainius Daunoravičius apie galimus pavojus ar komplikacijas bei kaip jų išvengti – kalbėjo atvirai.  Sutapo mūsų abiejų suvokimas, kad pokyčiai negali atrodyti dirbtini ar vulgarūs.“

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją