fbpx
Search
Close this search box.

Jauninančios „Biologique Recherche“ naujienos – jau Klaipėdoje

 

paburkusiems paakiamsPažangiausi sprendimai veido ir kūno odai iš Prancūzijos papildė „Clinicus Klaipėda“ kosmetinių priemonių asortimentą.

Pagrindinės keturios naujienos:

  • serumas paakių paburkimui šalinti;
  • produktų linija, skirta jautrios veido odos priežiūrai;
  • kremas suglebusiai veido odai;
  • kremas kūno lieknėjimui bei kontūro formavimui. 

„LIPOSMOSE“ –  daugiau jokių paburkimų

Naujasis „Biologique Recherche“  serumas padeda atsikratyti dėl įvairių priežasčių atsirandančiais paburkimais paakių srityje.

Serumas veiksmingai stabdo senėjimo procesus, atgaivina paakių odą, apsaugo nuo išorinių dirgiklių.

„TOLESKIN“ –  jautriai odai

Naują liniją sudaro specialiai jautriai odai, netoleruojančiai įprastų kosmetikos gaminių, sukurti keturi produktai: maisto papildai pieno fermentų (probiotikų) pagrindu, veido kremas, kaukė ir grožio ritualas:

  • padeda išsaugoti odos vientisą struktūrą;
  • atkuriamos odos apsauginės funkcijos;
  • mažėja raudonis ir niežulys.

 

CRÈME ADN MÉTAMORPHIQUE – suglebusiai odai

Su išskirtine naujiena veido ovalo linijos atkuriamos, o suglebusi oda – atstatoma. Kaip ir dera XXI amžiuje, kai kalbame apie aukštosios mados revoliucinės sprendimus kosmetologijoje – kremas apsaugo ir Jūsų odos DNR.

Unikalioje kremo sudėtyje – gysločio sėklų, bijūnų, rugių, Goji uogų, šlamučių ir kiti ekstraktai.  Rekomenduojama naudoti nuo 30-35 metų amžiaus, kai odos būklei gerinti reikalingas odos dermos restruktūrizavimas.

„LIPOSCULPT AC“ – kūno kontūrui koreguoti

Kremas kompleksiškai veikia kūno odą, suteikia liekninantį efektą, koreguoja kūno kontūrą ir mažina celiulitą.

„Liposculpt AC“ sudėtyje – lipolitinės ir drenuojančios medžiagos padeda atsikratyti riebalinių audinių ir perteklinių skysčių sankaupų.

Nuolat atliekami odos biologiniai tyrimai kasmet tik stiprina sukurtą „Biologique Recherche“ odos jauninimo koncepciją.

Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad naudojant šį „Biologique Recherche“ kremą šlaunų apimtys vidutiniškai gali sumažėti iki 0,9 cm, o liemens srityje – iki 1 cm. Oda tampa elastingesnė ir lygesnė.

Efektyvumo teste dalyvavo keliasdešimt moterų nuo 19 iki 50 metų amžiaus, kai kremas buvo naudojamas aštuonias savaites, du kartus per dieną.

 „CLINICUS KLAIPĖDA“ – ekspertų centras

Mūsų klinika – vienas iš kelių Lietuvoje veikiančių „Biologique Recherche“ ekspertų centrų. Šis statusas suteikiamas išskirtinai tik toms estetinės medicinos ir grožio įstaigoms, kurios atitinka aukščiausius liukso klasės prekės ženklo reikalavimus:

  •  diplomuoti specialistai, išklausę teorinius ir praktinius „Biologique Recherche“ mokymus;
  • personalizuoti grožio ritualai ir individualus kosmetikos parinkimas.

Dėl produktų įsigijimo, grožio procedūrų, odos būklės analizės ir tęstinės priežiūros namuose konsultuoja klinikos grožio terapeutė, sertifikuota „Biologicue Recherche“ produktų ekspertė Reda Montvilienė.

Išankstinė registracija: tel. +370 665 14000, +370 46 411 411, [email protected] arba užpildykite registracijos formą mūsų svetainėje.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją