fbpx
Search
Close this search box.

Estetinė ginekologija – kokybiškam moters gyvenimui

ginekologines operacijos

Sąvoka „moters sveikata“ pasikeitė: akcentuojame ne lytines ligas ir jų gydymą, o aukštą intymaus gyvenimo kokybę, teigiamą savivertę, meilę kūnui ir malonius potyrius.

Riba tarp estetikos ir diagnozuojamų susirgimų išblyško. Svarbiausia, – kad moteris būtų sveika, jaustųsi užtikrinta, pasitikėtų savimi.

Ką estetinė ginekologija nūdien gali pasiūlyti „Clinicus Klaipėda“ pacientėms – pasakoja gydytojai akušeriai ginekologai Michail Tarachovskij ir Marius Diržauskas.

Kokias problemas sprendžia estetinė ginekologija?

M. Diržauskas: „Galima išskirti kelias problemų grupes, kai atsiranda poreikis kreiptis pagalbos į estetinės ginekologijos specialistą. Pirmoji – tai didžiųjų ir mažųjų lytinių lūpų pakitimai: įgimti defektai, atsirandantys po gimdymo, su amžiumi arba netekus daug svorio.

Tarp dažniausiai pasitaikančių įvardintų pakitimų – pernelyg didelės lytinės lūpos, trukdančios intymiam gyvenimui ir sportui. Per mažos didžiosios lytinės lūpos. Asimetrija, hiperpigmentacija, hipotrofija, stangrumo praradimas.

Antroji grupė –  pacienčių problemos, susijusios su makšties ir tarpvietės būkle. Čia svarbiausias rodiklis – pačios moters pojūčiai: makšties sausumas ir sumažėjęs jautrumas (po gimdymo, menopauzės), epiziotomijos pasekmės (kirpimai ir plyšimai gimdymo metu).

Estetinė ginekologija taip pat gali išspręsti šias problemas, iki šiol priskirtas „klasikinei ginekologijai“: šlapimo nelaikymas, lytinių organų bėrimai ir kt.“

ginekologo operacijos

Kuo skiriasi PRP ir PRF injekcijos estetinėje ginekologijoje?

M. Tarachovskij: „PRP („Platelet Rich Plasma“)  ir PRF („Platelet Rich Fibrin“)  efektyviai padeda išspręsti kai kurias stangrumo problemas, lygina odą intymioje zonoje.

Esminis skirtumas – PRF injekcijų sudėtyje lieka daugiau fibrino, tokiu būdu kombinuojami lazerinis (giluminis) ir paviršinis poveikiai. PRF yra klampesnis, užtikrina stipresnį regeneracijos ir jauninimo poveikį.”

Moterys vis dažniau teiraujasi apie greitai atkuriantį stangrumą ir drėgmės balansą aparatą „Exilis Ultra 360“…

M. Tarachovskij: Šis inovatyvus estetinės medicinos įrenginys turi tris pagrindines funkcijas: vienas antgalis skirtas nechirurginiam veido ir kaklo odos patempimui. Kitas – kūno kontūro korekcijai ir riebalinių audinių šalinimui. Na, o trečiasis aplikatorius – intymiai moterų reabilitacijai, vaginaliniam jauninimui.

Lazeriu gydomas makšties laisvumas, sausumas, atstatomas tonusas, aktyvėja kraujotaka, gydomas šlapimo nelaikymas. Procedūra trunka vos 8 minutes. Efektas pasiekiamas kartojant procedūras 3-5 kartus kas savaitę.”

ginekologas klaipeda konsultacijos

 

Kokie paklausiausi chirurginiai metodai?

M. Diržauskas: „Trys esminės korekcijos – tai labioplastika (didžiųjų ir mažųjų lytinių lūpų), vaginoplastika (makšties) ir perineoplastika (tarpvietės audinių).

Koks gydymo būdas geriausiai išspręs individualias problemas – ar pakaks estetinių, neinvazinių metodų, ar vis dėlto reikės operacijos, – nuspręsime konsultacijos metu.”

M. Tarachovskij: „Svarbiausia, kad moteris jaustųsi sveika, patenkinta, laiminga ir mėgautųsi lytinio gyvenimo malonumais.”

gydytojas ginekologas klaipeda

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją