fbpx
Search
Close this search box.

Daugiau nei 1800 operacijų per metus

2021 metai buvo kupini pokyčių: savo grožį ir sveikatą „Clinicus“ medikams Klaipėdoje ir Vilniuje patikėjo tūkstančiai pacientų.

Klaipėdoje atliktos 1102 operacijos,  iš jų 854 – plastinės. Paklausiausiųjų sąraše – vokų plastika, krūtų didinimas implantais, nosies korekcija, kompleksinės krūtų ir pilvo plastinės operacijos „Mommy Makeover“,  riebalų nusiurbimas.

Kūno formoms koreguoti „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgai naudoja vieną moderniausių aparatų Euromi Lipomatic”.  Saugus ir pažangus įrenginys leidžia maksimaliai sutrumpinti ir palengvinti procedūros eigą, oda greičiau ir lengviau atsistato, o lokalizuotos riebalų sankaupos efektyviau pašalinamos.

Kelis šimtus operacijų uostamiesčio klinikoje atliko ir kitų sričių specialistai: otorinolaringologai, pilvo, kraujagyslių chirurgai, ginekologai, ortopedai traumatologai.

2021-aisiais klinika įsigijo naują įrangą ir išplėtė teikiamų paslaugų spektrą: rentgenologinį aparatą, naujos kartos lazerį „Leonardo Duo“ (kraujagyslių chirurgijai, hemorojaus gydymui), veido odą jauninantį ir kūno kontūrus koreguojantį įrenginį „Exilis Ultra 360“.

Gydytojų komanda taip pat pasipildė: problemoms su antsvoriu spręsti siūlomos dvi alternatyvos: svorio mažinimo programa „Allurion“ be operacijų ir narkozės su gyd. Karoliu Daktaru arba tausojančios skrandžio mažinimo operacijos su gyd. Vitalijumi Eismontu.

Laparoskopiją, kaip šiuolaikinį ir greitai padedantį atsistatyti po operacijos būdą, taiko pilvo chirurgai, ortopedai traumatologai.

Didelis dėmesys skiriamas estetinei ginekologijai: gydytojai rūpinasi ne tik moterų lytine sveikata, bet ir visaverčiu intymiu gyvenimu ir saviverte.

„Clinicus Klaipėda“ taip pat atliekami endoskopiniai, echoskopiniai, kraujo tyrimai, limfodrenažiniai, klasikiniai, gydomieji, atpalaiduojantys veido ir kūno masažai.

Vasarą miesto svečiams ir klinikos pacientams bei juos lydintiems asmenims duris atvėrė apartamentai: treji numeriai įrengti išsaugant autentišką fasadą, modernų interjerą papildo gamtą tausojantys sprendimai.

„Clinicus Vilnius“ pacientams taip pat pristatė naujoves – populiariausias pasaulyje procedūras su aparatais „Exilis Ultra 360“ ir „Emsculpt“.

Plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius 2021 metais atliko 714 operacijų. Dažniausiai pacientai kreipėsi dėl vokų, krūtų, nosies korekcijos, pilvo plastikos ir riebalų nusiurbimo procedūrų.

Klinika sostinėje – vienintelė Lietuvoje, galinti pasiūlyti pacientams kūno formų korekcijos, veidą jauninančias procedūras ir kompleksinius pokyčius be operacijų.

„Cryoslim” –  sertifikuota riebalų ir celiulito naikinimo terapija: mažina poodinį riebalinių ląstelių sluoksnį probleminėse (pilvo, šlaunų, nugaros, sėdmenų, rankų) zonose.

„Exilis Ultra 360” stangrina kūną, veido odai suteikia patempimo (liftingo) efektą.

„Emsculpt” didina raumenų masę greitai ir be didelių valios pastangų, mažina riebalų sankaupas ir kūno apimtis.

(Vaizdo įrašas – 2021 m. liepą, kai „Clinicus Klaipėda” šventė pirmąsias įkurtuvių metines naujoje vietoje – Šaulių g. 25 A).

 

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją