fbpx
Search
Close this search box.

Veido patempimas: pasiekiamas natūralus jauninantis efektas

SMAS plikacijos technika
Mėnuo po atliktos operacijos klinikoje „Clinicus Klaipėda“: veide – gyvybė ir švytėjimas

Šiuolaikinėje plastinėje chirurgijoje naudojamos įvairios veido patempimo technikos. Esminiai skirtumai tarp jų – pasiekiamo jauninančio „Facelift“ efekto lygis, pooperacinė reabilitacija, rezultato išsilaikymo trukmė.

„Savo pacientams rekomenduoju vadinamą SMAS plikacijos metodą. Ši technika leidžia pasiekti natūralų efektą, veidas neatrodo pertemptas. Kiti pliusai  – mažesnė nervų pažeidimo ir kitų galimų komplikacijų rizika, lengvesnis gijimas“, – sako plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas.

Atstatomi veido ir kaklo kontūrai

„Clinicus Klaipėda“ gydytojo teigimu, atliekant veido patempimo, pakėlimo operacijas, plastikos chirurgo užduotis – maksimaliai tausojančiu būdu padėti pacientams atkurti jų veido ir kaklo odos būklę.

Operacijos metu pašalinamos raukšlės, odos perteklius, atsiradę veido ir kaklo srityse dėl amžiaus pokyčių. Patempiant apatinę veido dalį, kaklą atsistato veido ir kaklo kontūrai.

„Mano siekis – natūralus jauninantis efektas, kai pacientas jaučia diskomfortą dėl senėjimo procesų. Todėl operuodamas naudoju būtent SMAS plikacijos techniką. Remiantis savo ilgamete praktika, šį metodą vadinčiau „aukso viduriu“, jeigu lyginti jį su kitais veido patempimo būdais“, – sako dr. R. Bagdonas.

Svarbu sustiprinti poodinį sluoksnį

Operuojant SMAS plikacijos metodu, plastikos chirurgas koreguoja odą, raumenis ir giliuosius sluoksnius, kurie vadinami paviršine raumenų aponeurotine sistema.

Naudojant minėtą techniką,  jie pakeliami ir sustangrinami, pašalinamas odos poodės perteklius. Tokiu būdu ilgam sumažinamas odos suglebimas bei raukšlės, modeliuojamas veido tūris.

„Verčiant iš anglų kalbos, SMAS būtent ir apibrėžia paviršinę raumenų aponeurotinę sistemą, kuri nulemia veido reljefą, kontūrus, odos stangrumą.

Atliekant veido, kaklo patempimo operaciją, svarbu ne tik pašalinti odos perteklių ir ją sustangrinti, bet ir stangrinamaisiais siūlais sustiprinti poodinį aponeurotinį sluoksnį. Tai vienas esminių šios technikos pranašumų“, – pabrėžia „Clinicus Klaipėda“ plastikos chirurgas.

Operacijai atvyko iš užsienio

Norintiems sugrąžinti savo veido ir kaklo odai stangrumą, plastikos chirurgas siūlo pradėti pasiruošimą nuo konsultacijos.

Veido patempimą, pakėlimą SMAS plikacijos būdu rekomenduojama rinktis 50-65 metų amžiaus pacientams.

„Clinicus Klaipėda“ pacientė Ilona atvyko į uostamiestį iš užsienio. Sulaukusi 57-erių, ji teigė esanti nepatenkinta ne tik pasmukusia oda veido ir kaklo srityje bei giliomis raukšlėmis. Moteris skundėsi užkritusiais viršutiniais vokais, trukdančiais regėjimui.

Dr. R. Bagdonas pasiūlė sprendimą: vienos operacijos metu atlikti apatinės veido dalies ir kaklo patempimą su riebalų persodinimu į raukšlių zoną, vokų plastiką.

Rezultatai vertinami po 6-12 mėn.

Operuojant taikoma bendrinė nejautra, operacijos trukmė gali apimti laiko intervalą nuo trijų iki penkių valandų.

Po operacijos pacientai praleidžia vieną parą klinikoje, vėliau turi apsilankyti būtiniems  perrišimams ir siūlų traukimui.

Pasiektam efektui sustiprinti  rekomenduojama apsilankyti pas gydytoją dermatologą. Individualiai pasitarus, odos elastingumui didinti gali prireikti PRP procedūrų arba masažų.

Į įprastą gyvenimo ritmą rekomenduotina grįžti po 2-3 savaičių. O įgyvendintų pokyčių rezultatai vertinami praėjus  6-12 mėn.

Į konsultaciją „Clinicus Klaipėda” galite registruotis Jums patogiu būdu: tel. +37066514000, el. paštu [email protected], užpildę nuotolinės konsultacijos formą mūsų svetainėje clinicus.lt

 

 

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją