fbpx
Search
Close this search box.

Veido patempimas be randų

„Clinicus“ savo pacientams siūlo naujausias, pažangiausias ir saugiausias procedūras. Paskutiniai technologiniai patobulinimai minimaliai invazinėje chirurgijoje, išryškėjusi natūralaus atjauninimo tendencija, pacientų noras, kad veidas ne tik atjaunėtų, bet ir pagerėtų veido odos kokybė leido pradėti taikyti ir tokias procedūras, kurios suteikia stiprų jauninantį efektą, bet nepalieka randų. Viena tokių – veido patempimas itališkais „Happy Lift“ siūlais, padedantis atjaunėti 5-10 metų, nepaliekantis odoje jokių akiai pastebimų invazinių pėdsakų. Plastikos chirurgas dr. Rokas Bagdonas teigia, kad veido patempimo siūlai ne tik vadinami revoliuciniu produktu, bet jų panaudojimas laikomas ir vienu saugiausių veido patempimo būdų.
Veido odos patempimo, naudojant siūlų implantavimą, procedūrose naudojami siūlai turi specialus mikro kabliukus, kurie prisitvirtina prie jungiamojo audinio tinklo ir tokiu būdu pakelia sukritusias veido sritis, atstato veido kontūrus.
Procedūros metu galima pašalinti nosies, smakro, žandikaulių zonose atsirandančias raukšles, pakelti antakius, patempti kaklo odą, koreguoti smakro kontūrą bei veido ovalą, išryškinti skruostikaulius. Veidas ne tik atjaunėja, bet pagerėja ir odos kokybė, stangrumas.

Prieš procedūrą gydytojas analizuoja paciento veido bruožus, odos paviršių pažymi linijomis, tuomet atlikus vietinę nejautrą į poodinius audinius, naudojant ilgą spinalinę adatą, įterpiami siūlai. Pjūviai neatliekami, o adatos įvedimo ir išvedimo skylutės panyksta po kelių dienų.
Pagrindiniai veido odos patempimo siūlais privalumai yra: nelieka randų, procedūra puikiai toleruojama pacientų, jai atlikti užtenka vietinio nuskausminimo, rezultatai gali būti koreguojami savaitės bėgyje įterpiant papildomus siūlus, ar reguliuojant įvestų siūlų įtempimo lygį.

Odos patempimo poveikis yra matomas iš karto, o odos kokybės pagerėjimas yra pastebimas praėjus šiek tiek laiko, nes odos struktūros atsinaujinimas yra pasiekiamas dėl tam tikros siūlų formos ir aplink juos besiformuojančios fibrozės.
Siekiant ryškesnio efekto, veido patempimo siūlais procedūrą galima atlikti kartu su kitomis jauninačiomis procedūromis: botulino toksino, audinių užpildų injekcijomis, riebalų persodinimu.
Kiekvienai jauninimo procedūrai yra savas laikas ir tinkamas amžiaus tarpsnis, sako plastikos chirurgas dr. Dainius Daunoravičius. Siekiant kuo ilgiau išlaikyti jaunatvišką veido ovalą, stangrią be raukšlių odą, rekomenduojama neatidėlioti kosmetinių grožio procedūrų, o vėlesniais metais pacientams, kuriems grožio injekcijos jau nebesuteikia reikiamo efekto, bet kurie nėra pasirengę tradicinei veido operacijai, siūlome būtent veido patempimą siūlais. Tokiu būdu garantuojamas veido patempimo efektas, lėtinamas akivaizdžių senėjimo požymių atsiradimas.

Siūlai išsilaiko apie 1-2 metus, palengva tirpdami tolygiai pasišalina iš organizmo, bet jų dėka susidariusi fibrozė ir kolageno koncentracija, priklausomai nuo genetinių paciento ypatumų, amžiaus ir gyvenimo būdo, patempimo efektą išlaiko dar kelis metus.

Registracija vizitui

pasirinkite miestą

Registracija nuotolinei
nemokamai konsultacijai

pasirinkite gydytoją